Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » úgy hallottam h akinek nagy a...

úgy hallottam h akinek nagy a pocija azt tágítja alul a dolgokat, tehát könnybben szül a kismama? Igaz lehet?

Figyelt kérdés
nekem kicsi pocim van....
2013. aug. 26. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, nincs törvényszerűség semmire.
2013. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van osszefugges. Nekem eleg kis hasam volt, es nem egeszen ket ora alatt megszuletett a fiam (elso gyerek). Normalis, kicsivel 3 kg sulyu volt.
2013. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy igaz. Nekem végig nagyon kicsi pocakom volt, és mégis nagyon könnyű, gyors szülésem. Pedig első gyerek, és már fiatal sem vagyok annyira. Szerintem ne aggódj emiatt!
2013. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem feltétlen igaz!Hatalmas hasam volt es magzatviz elfolyasa utan 19oraval csaszaroztak mert csak 1cm-re tagultam!:O Szerintem ez alkati kérdés inkább mint pocakmeret! :-)
2013. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nagy volt a hasam, és pikk-pakk szültem.

de nem hinném, h ilyen összefüggés létezik...

anyukádat kérdezd meg, hogy szült - én pont úgy jártam, mint anyukám... (fájások, gyors tágulás, de nem folyt el a magzatvíz, ezért repesztés - magzatburok repesztés után gyorsan beinduló, problémamentes, gyors, könnyű szülés - ja és kicsike baba...)

2013. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hatalmas hasam volt, mégis császár lett a vége mert nem tágultam rendesen. Szóval nem nem igaz.
2013. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagy hasam volt, de nem tágultam. Nagyon nehéz szülés volt, telenyomtak oxytocinnal.
2013. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is csatlakoznék az egyik előttem választ adóhoz: szerintem inkább kérdezd ki anyukád, neki milyen szülése/szülései voltak. Én is hasonlómód szültem, mint anyukám, bár nem hasonló súlyú babát. Én neki anno, 2750 grammal születtem, nekem a fiam 4480 grammal. Ezzel elárultam, hogy a hasam hatalmas volt, teniszpálya és medence is volt benne kb.:D Mindamellett gyors, örömteli szülésben volt részem. Nagyon remélem, hogy a sors másodszor is ilyen szüléssel ajándékoz meg:)

19h

2013. aug. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nálam sem jött be. nagyon nagy hasam volt (legalábbis mások szerint) és egy napi oxitocin hatására sem tágultam egy centit sem
2013. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem jött be. Hatalmas pocakom volt az első babámnál, mégsem tágultam. Császár lett a vége.
2013. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!