Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes 5 napos kismama...

Kelemen Szabina kérdése:

39 hetes 5 napos kismama vagyok hatalmas pocakkal és nagy súlyfelesleggel, ödémás lábakkal, sok jóslóval és szülni akarok már végre! Valami tipp?

Figyelt kérdés
Unatkozok is mert rossz az idő :-(

2013. aug. 25. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát türelem, előbb-utóbb ki fog bújni, van néhány tanács, mint pl. szex, séta, lépcsőzés, fahéj...

De szerintem úgyis akkor bújik ki a baba, amikor ő szeretne. Nyugi a víz le fog menni szülés után, nekem is ödémás volt a lábam, szülés után a 1 héttel már nyoma sem volt. Könnyű szülést!

2013. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Nálam a nőgyógyász jó alapos vizsgálatot tartott anno az első gyerekemmel a végén. Azon kívül javasolták a szexet, vagy a mellbimbó dörzsölését.

Ezen kívül nekem ajánlotta a doki, hogy ha jönnek jósló fájások, akkor szóljak, bemegyünk a kórházba és megindítja szépen, hogy ne szenvedjek tovább.

Kitartás! Tudom milyen rossz ez már ilyenkor! Remélem hamar és gyorsan szülni fogsz :)

2013. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
én szülés evőtti nap reggel voltam dokinál és azt mondta a babának tetszik odabent, 38hetes voltam :-) hazamentem csináltam egy nagytakaritást a házban, függönyöket leszedtem ablakot mostam ágyakat kihúzgáltam kiporszivóztam, meg elmentem megcsináltam a heti bevásárlást meg este szeretkeztünk egy nagyot.nem tudom ezek hatására e de másnap du megszületett a kisfiam.
2013. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igyál tonikot!!!
2013. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom merjek-e szexelni 2 centire nyitva vagyok. Az a baj hogy takaritanék én de egy elmosogatás után is úgy elfáradok fájni kezd a lábam, derekam, mindig ha csinálok valamit le kell pihennem. Tonikot mindennao iszok, csípőset ma ettem, valamelyik nap tejbegrízt fahéjjal. :-)
2013. aug. 25. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Kitartás, mindjárt kibújik, bent még nem maradt! Egyébként én is kipróbáltam annak idején mindent, semmi sem segített a csodaszerek közül. Próbálj meg pihenni, ki tudja mikor fogsz tudni legközelebb....
2013. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam amit,csak lehetett,de semmi nem segített!! Ráhúzott még 5 napot és akkor burokrepivel indították. Nyugi célegyenesben vagy, nemsokára kibújik!! Könnyű szülést kívánok neked:-))
2013. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

38 hetesen a dokim azt mondta hogy szexeljünk, az tutti segít. 1 ujjnyira voltam nyitva.

Na én szándékosan nem akartam volna szexelni mert még nem akartam szülni de a férjem rávett szerda este és csütörtök reggel már szivárgott is a víz enyhe fájások mellett.

Kis rásegítéssel (oxitocin) estére meg is lett a kisfiam.

5 hós baba anyukája

2013. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát 2 hónapja legalább nem akar a férjem, mert fél hogy kárt okoz, meg félti a babát, de ma megvolt bár elég lájtos volt, és nem tartott sokáig mert miután elmentem vége lett, lehet szükség lett volna a spermára? csak nem merte mert nyitva vagyok 2 centire, hiába mondtam neki, makacs :S
2013. aug. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!