Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ki meddig sírt?...

Szülés után ki meddig sírt? És mit érzett hogy, miért sír?

Figyelt kérdés

Nálam reggel és du -n jön rám a sírás és azt érzem hogy nem fogok tudni helyt állni két gyerek mellett!Meg be pánikolok hogy most mi lesz hogy lesz az életemmel meg a gyerekekké .Meg nem bírok egyedül lenni mert akkor végem jön is a sírás.


Ha volt ilyen nálatok akkor meddig tartott?


2009. okt. 31. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
én szülés után másért sírtam, de az biztos, hogy megint fogok, ez a bébi blues, normális, általában két hét után magától elmúlik, szoptass, szeresd nagyon őket és e parázz, hogy milyen anya leszel, olyan mint más, csodálatos, aki néha hibázik majd!
2009. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én örömömben sírtam. Mert nagyon megkellett szenvednünk érte. És olyan gyönyörű volt.
2009. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Èn szülés után még a korházban sirtam 1-2szer, nagyon fájt, hogy nem tudtam ellátni a babámat a császár miatt.Azaz nem tudtam felállni magamhoz venni szoptatáskor meg ilyenek.Mindig seditségért kellett szinte könyörögnöm, nagyon magatehetetlen votam.Ez szörnyü volt.
2009. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én örömömben sírtam, mikor ránéztem a lányomra, és felfogtam, hogy ő bennem nevelkedett, kibújt azon a kis lukon, és itt van, és már mindig itt lesz...
2009. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam az első fiamnál volt ez, mindenen sírtam, ha valaki eljött alig vártam elmenjen és már potyogtak is a könnyeim. Úgy éreztem, le vagyok kötve teljesen, mindig csak a baba, nem tudtam miért sír stb. Eltelt jó sok idő, mire rájöttem hogy ez a szülés utáni depresszió. Én nem mertem senkinek elmondani mit érzek, mert úgy éreztem rossz anya vagyok, és azért érzek így. De aztán elmúlt, de kellett neki 3 hónap. Most a másodiknál, már tudom, hogy mire kell figyelni, és idáig minden ok. Persze néha összecsapnak a hullámok, pl amikor éjszaka alvás helyett elkezd nézelődni, de ilyenek csak ritkán vannak. Ha nagyon magad alatt vagy, próbálj valakivel beszélni, ne tartsd magadba, mert csak rosszabb lesz!

Boldog babázást!

2009. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!