Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon felek 36 hkm vagyok...

Nagyon felek 36 hkm vagyok eddig jol fejlodott, sott, most pedig alig alig a haskorfogat epp par mm-t, es ezzel egyidoben kezdtem diatazni attol lehet? Lennt tobbi

Figyelt kérdés
Tergessegi diabom van, eddig mindig a pocakja nagy volt, ahogY elkezdtem a diatat lelassult, nagyon. A diata kezdeten nagyon sokat eheztem mert elotte joval tobbet ettem, de a cukrom tudom tartani. A vizeletben keton 4+ os. Azt olvastam h retardacio...irjatok kerlek, belebolondulok
2013. aug. 28. 09:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szia meg egyben vagyok, vasarnapra vok kiirva, de semmit nem erzek...
2013. szept. 20. 11:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett azota? Remelem minden rendben. Nem irtam neked akkor, kb 3 hettel jarhattam elotted, nekem a kerek 38 heti! uh-on mert a doki olyan eredmenyeket, hogy majd leestem a szekrol. Mindene 2-3 hettel volt atlagban elmaradva, kiveve a pocit, ami pont 4 hetes elmaradast mutatott. Akkor mertek 2680 gr-ra a babam. En IR miatt kellett hogy csinaljam a cukros dietat, mondanom se kell, nekem is az elso amit kidobott a magzati retardacio volt, teljes panikban voltam a maradek 2 hetben, vegul a 40+4 heten szuletett meg a lanyom (vasarnap volt 3 hete :-) ) 57 cm-rel es 3630 gr-mal tokeles meretekkel. Ugyhogy ha meg nem szultel, kitartast, ha meg igen, remelem minden rendben.
2013. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, mi újság?
2014. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hello szept 27 en megszuletett 3750 el :)
2014. febr. 11. 04:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Gratulálok! :)
2014. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!