Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen mennyi a normalis...

27 hetesen mennyi a normalis haskorfogat merete?

Figyelt kérdés
96 cm az enyem, sokan mondjak, hogy nagy a hasam. Mar hiztam is 14 kilot. Nalatok hogy alakult?
2012. aug. 31. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs olyan, hogy normális, ez egyén, illetve alkatfüggő. Aki eleve vékony volt, annak másképp alakul a hízása, valamint a pocaknövekedése is. Gondolj bele valakinek majdnem ekkora a terhessége előtt is a haskörfogata.
2012. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért abban a 14 kilóban nem csak a baba van benne ezt te is tudod...
2012. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A haskörfogat alkati kérdés. én csak 26 hetes vagyok de a pocakom 104 cm. ami azért nagyon érdekes, mert 80-ról indult :) nagyon cuki 'fiús' hasam van, hegyes, de nekem is sokan nem hiszik el mennyi van még hátra. Én eddig 9 kilót híztam.

én nem törödöm annyira a kilókkal, persze nem szeretnék bálna lenni, de most nem ez a fontos. irigy vagyok azokra akik itt még 1-2 kilónál járnak csak, de nem akarok életem legboldogabb időszakában ezen stresszelni. nem vagyok kövér igy sem, szerintem arányos, remélem majd le is adom. Ne foglalkozz azzal kinek mekkora. Élvezd ki ezt a 9. hónapot. 26 hkm

2012. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy normális, vagy nem normális haskörfogat...

Minden embernek más a testalkata, a súlya, ezt nem lehet összehasonlítgatni másokéval...


29+3 hkm

2012. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 26. hét elején 107cm. Pedig nem kezdtem pocakosan, normál hasam volt. Nekem is csúcsos a hasam.
2012. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tegyél föl esetleg képet, úgy meg tudjuk mondani h nagy-e a hasad...ebből h 96 nem árulsz el semmit mert nem tudjuk mekkora voltál...szóval látni kellene
2012. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte ugyanennyi, 94 cm, és mindenki, még a dokim is mondja, hogy nagyon kicsi a pocakom. Ma vagyok 27 hetes. Szerintem nagyon függ attól, hogy milyen magas vagy, mekkora méretekkel estél teherbe. Nekem 9 hetesen már 89 cm volt a hasam, azóta pedig mindössze 5 cm-ert nőtt. Eddig kb. 1,5 kilót híztam csak.
2012. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok es 92 cm a hasam. en mar ezt is nagynak tartom :)8 kilot hiztam eddig
2012. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!