Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő a szülésig a 3-4...

Mennyi idő a szülésig a 3-4 órás fájások után? K. B?

Figyelt kérdés
Nem lökődött még ki a nyákdugóm de 3-4 óránként erős menstruációs fájásaim vannak
2009. okt. 31. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Óránként egy fájásod van?? Akkor az inkább jósló lesz.

Az igazi fájások 20percessel kezdődnek, majd fokozatosan csökken az idő közöttük, míg maga a fájás ideje akár 1-2perces is lehet. Nekem is 20 percessel kezdődött (elötte semmi), 8 óra mulva szültem meg, nyákdugóval nem találkoztam én sem, csak tágulási vérzéssel.


4hetes baba anyucija

2009. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nikcsi ***** válasza:

Jol irja az elottem valaszolo, altalaban a 20 percesekkel kezdodik a szules. Elotte ket hetig nekem is ilyen par orankent jovo fajasaim voltak, szules elotti 1-2 napban meg estenkent rendszeresen, orankent voltak josloim. Ha 20 percenkent jonnek, ulj be egy kad meleg vizbe es relaxalj, ha nem mulik el utana akkor nagyon nagy esely van ra hogy az mar szules.

Engem ne vegyunk peldanak (remelem veled nem igy lesz), nekem elso fajasoktol szamitva 30 orara lett meg a fiam...

2009. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kb fél órás fájások után 14 órára lett meg.
2009. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen változó. Én 4 percesekkel kezdtem :-), 5 óra múlva kint volt a pici.
2009. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 percesekkel kezdődött azzal,hogy elfolyt a magzatvíz,rá 9 órára lett meg manó.
2009. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is változó.Én 5 percesekkel kezdtem és 14 óra alatt lett meg.
2009. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!