Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+3 hetes kismami vagyok ma...

Kelemen Szabina kérdése:

40+3 hetes kismami vagyok ma fektettek be a kórházba 3 centire nyitva vagyok ajánljátok a lépcsőzést vagy mást?

Figyelt kérdés
Keményedések vannak, de 30 kilót hiztam fàj a derekam, ödémás láb hamar elfáradok, lépcsőzést nem ajánlják itt, de mindenki más igen, de meg ha csak fekszek attól nem fogok tàgulni, szeretnék már túlleni rajta.
2013. aug. 30. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Lépcsőzhetsz te annyit, hogy lábra se bírsz állni, ha nincs itt a szülésnek az ideje, nem fog kibújni a baba!:)

Ödémás láb miatt meg pláne nem ajánlott!

2013. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen. Én a 42-ik héten bírtam megszülni. Előtte már másfél hétig a kórházban voltam. Negyedik emelet. Le liftel, fel lépcsőn, minden áldott nap minimum 30 perc. Azon kívül, hogy nem kaptam levegőt nem történt semmi.

Szerintem ne csináld, úgyis akkor jön amikor akar :)

2013. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lépcsőzéstől csak kifáradsz mire itt lenne az idő.

Én kipróbáltam minden házi praktikát, (lépcsőzés,takarítás,fűszeres kaja,tonik,fahéj,sok séta) de egyik sem hozta meg a kívánt eredményt. Kétszer kaptam OTT-t a kórházba az indította be nálam a szülést.

40+5 szültem.


Már nincs sok, kitartás.

Könnyű és gyors szülést kívánok :)

2013. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti modszer sajnos nincs de nekem ami segitett a forro zuhany amilyet csak elviselsz a hasadra es a derkadra, ha masra nem akkor egy kis izomlazotasra is jo. Konnyu szulest es jo babazast!
2013. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fölösleges, mert elfáradsz csak tőle, aztán nem marad erőd a szülésre.

Igazából ezek a praktikák az i-re teszik fel a pontot. Tehát akkor használ, ha pár órán/napon belül amúgy is beindult volna a szülés.

Én is kipróbáltam a tonikot, lépcsőztem, cipekedtem, padlót súroltam, homeos bogyót szedtem, csípős ételt ettem, semmi de semmi nem használt. akkor jött a pici, mikor már végleg letettem róla, hogy megszületik mielőtt befektetnek :) ( hétfőn fektettek volna be, pénteken született).

Koncentrálj magatokra,pihenj sokat(szükséged lesz rá)!

Gratulálok előre is! :)

2013. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 nap múlva leszek 41 hetes igazán kibújhatna, énis letettem róla hogy mikor születik meert már 2 hete várom mindennap mindenéjjel. Csak az a baj hogy a szülésbeindítással is csak várnak várnak. Nekem meg mindenem fáj azis amim nincs is :-D türelmem se sok van már .
2013. szept. 1. 07:25
 7/8 anonim ***** válasza:
:) Igen türelem az ilyenkor már nincs sok. Készen van a babaszoba, már csak a picúr hiányzik belőle, nehéz a mozgás, minden fáj, egész nap csak a szülés körül járnak a gondolataid. Tudom, hogy nehéz. Én tavaly ilyenkor meg voltam róla győződve, hogy na ma, jó nem akkor holnap, ma se, nem baj holnap már tutira. És esküszöm Neked tényleg azon a napon indult be a szülés, amikor pont egyáltalán nem foglalkoztam vele :) :D Próbáld meg magad lefoglalni, süss süteményeket, vagy rajzolgass, kezdj el nézni egy sorozatot,ilyesmi :) Sok sikert!!!
2013. szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melegvizes zuhany, annyira meleg amennyire birod, legalább fél óra. Nekem segitett, az összehúzódásoknál a derekamra irányítottam a vizet ez is segít. Szép szülèst
2013. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!