Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetes vagyok. Tegnap az...

32 hetes vagyok. Tegnap az egyik mellemből ma a másikból jött előtej. Párcsepp. Ez azt jelenti, hogy rendben tudok majd szoptatni? Járatok szabadok?

Figyelt kérdés
Tej, mell

2013. aug. 30. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy van előtej, nem jelent még semmit. :) Az majd szülés után derül ki. :)
2013. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:-/ ennek nem örülök...köszönöm
2013. aug. 30. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt összesen kb 2 csepp előtejem volt. A dokim mondta, hogy valakinek szinte folyik, mégsem jelent semmit. 10 hónapos a kisfiam és még mindig szopizik :)
2013. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De legalább tudom, hogy a járatok szabadok... :-)
2013. aug. 30. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
36.hèttől volt előtejem, igaz nem sok. Végül alig lett tejem, már a kórhàzban pótlást kellett adni a fiamnak. 6 hét szenvedés után feladtam, volt h 1 nap a két mellemből össz-vissz 30-40 milit fejtem :(
2013. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előtej mennyiségének terhesség alatt nincs köze a sikeres szoptatáshoz.

Hogy érted, hogy a járatok szabadok? Azok mindig szabadok.


Persze van tejcsatorna eltömődés, de az akkor jelentkezik (jelentkezhet! mert nem törvényszerű), amikor már szoptat az ember és belövellt a tej. Vagy persze később is.


Én kb. 5 évet szoptattam eddig (3 gyerek) és kb. 10 tejcsatorna eltömődésem volt ezalatt. Ha sikerül időben elkapni, akkor hamar rendbe jön, különösebb kalamajka nélkül. (Persze elsőre nekem se ment, ismerni kell az érzést...)

2013. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez kb. annyit jelent, hogy terhes vagy, semmit nem mutat előre :)
2013. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon korán lett előtejem(4-5 hónapos lehettem), megmaradt egész terhesség alatt.Sajnos szülés után nem indult be rendesen a tejem, így nem tudott szopizni a babám.Fejtem neki 20-30-at de nagyon max 40 ml-t.Eleinte kiegészítettem neki tápival, de 1-2 hét után el is apadt teljesen.
2013. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nappal a szülés beindulása volt 2-3 csepp előtejem.Most 21 hónapos a fiam és még mindig rengeteg tejem van,szopizik naponta többször :D
2013. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!