Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hkm vagyok, szedett valaki...

32 hkm vagyok, szedett valaki metformint? Mellekhatasok? Babaval minden rendben volt? Szules utan elhagytad a gyogyszert? Visszaallt a cukrod?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Utálok gyógyszert szedni, ezért vettem zokon, hogy IR miatt végül felírták...


Én a 12. hétig szedtem a Merckformin 500-at, napi 3x1-ről lett folyamatosan leépítve. Minden rendben volt, gyönyörű, egészséges babánk született! :) A pocakos időszakot is fantasztikusan éltem meg.


Úgy tudom, hogy Mo-on még nem képvisel egységes álláspontot (és akkor nagyon szépen fogalmaztam) a várandósság alatti szedetése a kismamával: az endokrinológusok és a nőgyógyászok (főleg a meddőségiben) nem értenek ebben egyet. Ez a vélemény különbség, sajnos megnehezíti a babásodni vágyók amúgy sem könnyű helyzetét!


Kell még pár év mire közös nevezőre jutnak remélhetőleg a dokik ebben. (Az én endokrinológusom azt mondta, hogy terhesség-megtartó hatása van, és a tüneteket is csökkenti.)


Hát, ennyit tudtam segíteni...

Sok sikert!!!:)))

2013. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!