Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknél a szeretkezés beindíto...

Akiknél a szeretkezés beindította a szülést, az aktustól számítva mikor indult meg?

Figyelt kérdés

Mennyi idő telt el a szeretkezés és az első fájások vagy a magzatvíz elfolyása között? Egyszer volt aktus vagy többször is? Nyitva volt már a méhszájatok? Már nagyon szeretnénk látni a kislányunkat... :-)

Köszönöm a válaszokat előre is!

40+0 hkm


2013. aug. 31. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nah. :)

CSütörtök délután 39+5 hetesen NST + vizsgálat,teljesen zárt méhszáj.

Éjjel 2 körül szexeltünk.

Utána ahogy mentem ki pisilni,rögtön elfolyt a magzatvíz.

3-kor értünk be a kórházba.

Reggel 1/2 7 körül kezdődtek a fájások.

0 cm-re volt nyitva a méhszáj.

9-kor kaptam oxit,kézzel tágítottak, stb.

Este 1/4 6-kor lett meg a baba.

A doki azt mondta, h azért ment ilyen lassan a dolog, mert először a magzatvíz folyt el. :)

2013. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csütörtökön látott a doki, akkor még teljesen zárt voltam. szombat este 11 körül voltunk együtt, az első fájás hajnali 3/4 4kor jött, reggel 7:25re már meg is volt a második kislányunk. :) ja, 39+2 hetes voltam.
2013. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne a téma! :) Volt orgazmusotok is? Vagy csak a sperma indította be? Bocs, hogy ilyen részletesen érdekel, csak mi is együtt voltunk párommal, de nekem nem volt orgazmusom, ő viszont elment. Ez is beindíthatja? 38+1 h km.
2013. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt mondják, a spermában van valami anyag, ami lazítja a méhszájat.

nekünk még nem segített sajnos. de most már rendszeressé tesszük a szexet :)

39+2 hkm

2013. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!