Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs kire hagyni a nagyobb...

Kiki01 kérdése:

Ha nincs kire hagyni a nagyobb gyereket amíg szülni megyek, kihez fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
Esetleg Önkormányzat, Vöröskereszt, stb???
2013. szept. 2. 00:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak van egy barát, nagymama, rokon, szülő, esetleg anyós-após, a gyerek apja.. Kizártnak tartom hogy senkid nincs.. hiszen végül is a második gyereket szülőd..
2013. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
apukájára? vagy a 2-ik gyerek apukájára? van apuka? vagy valami rokon? hány éves vagy?
2013. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én furának tartom hogy nincs senki.. Anya-apa, anyós??? és a gyerek apukája??

Ha nincs más akkor babysitter...

2013. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a védőnővel, mit tud mondani. A nagyobb hány éves? Ovistársak szüleivel sem vagy egyáltalán jóban? Mert nehéz elképzelni, hogy valakinek senkije se legyen az égvilágon.. A gyerekek apjával/rokonaival mi van?


Amúgy valami átmeneti szállás van a kerületben/körzetben, pl. ha egy gyerekért nem megy a szülő időben és az oviból/bölcsiből nem tudják elérni, akkor a nap végén odaviszik.

2013. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Apuka külföldön, apukám 80 éves, anyukám nem él... Babysitter nem hiszem hogy 4 napig ott kuksolna a gyerekkel, vagy ha igen, kicsit borsos áron...szomszéd, barátok dolgoznak, azt nem kívánhatom senkitől hogy emiatt vegyen ki szabit, főleg hogy előre nem is lehet tudni mikor. Szóval építő jellegű válaszokat várok...
2013. szept. 2. 00:39
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja, a védőnőt is megkérdezem, hátha van valami ötlete. Köszi 4-es.
2013. szept. 2. 00:42
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Hát, nekem a legjobb barátnőm a ki a kolléganőm is amikor megkért hogy vigyázzak a lányára mert megy szülni, akkor örömmel vettem ki 3 napot, hogy segítsek..

Teljesen természetes volt, hogy vigyázok, és ott vagyok ha kellek.. 3 nap szabi nem a világvége..

2013. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

hát ha te magad nem tudod kire hagyni akkor mi honnan tudnánk?

nem is mondok mást mert úgy kiakasztanak az ilyen felelőtlen "szülők" pontosabban csak megszülők, hogy engem vagy lepontoznak vagy kidobnak az oldalról.

2013. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Apuka nem tud hazajönni? Megvan adva neked is a szülési nap amikor elvileg szülni fogsz.. Mondjuk azon a napon már otthon lenne az apuka, és ha 2-3 napig nincs változás akkor kéred a szülés megindítását. Apuka meg addig is itthon lenne 2 hétig veletek..
2013. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetekre találták ki többek között a "helyettes szülő" személyét.


Részleteket itt találsz:


[link]

2013. szept. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!