Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek van nagyobb, de nem...

Akiknek van nagyobb, de nem egyedül hagyható gyereke, hova teszi ha menni kell?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

?


Hova kell menni?

2013. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hová kell menni?
2013. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hova olyan helyre mennék, ahová nem vihetem?
2013. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Jah hogy szülni kell menni... értem már... :D Én se értettem amúgy..

Apuka, nagymama, rokonok, esetleg barátok, bárkire... ebben a sorrendben nagyjából...

Csak nem viszed magaddal.. :D

2013. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom szülésre gondolsz. Nálunk anyóssal meg volt beszélve, hogy visszük. Ő vigyázott rá, apa meló után odament. Jöttek látogatni,majd onnan vissza a mamához.
2013. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt kérdezi, hogy ha beindul a szülés, mit csináltok a nagyobb gyerekkel, hiszen otthon nem lehet hagyni egyedül! Mi (2 van) azt találtuk ki, hogy ha éjjel kezdődik, akkor ugrik az anyós-após (kb 10 km-re laknak, kocsival jönnek), vagy anyuék, akik kb 10 percre laknak, de most épp nincs kocsijuk, ezért a férjem átgurul értük. Így nem kell a gyerekeket éjjel kirángatni az ágyból, nekünk viszont sietni kell, mert 3. szülés, és az első kettő is villám volt.

37+3 h km

2013. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bocsi tegnap a kérdést már kiírta de nem volt időm kifejteni

természetesen szülésre gondoltam,hiszen abba a rovatba írtam

A nappallal nincs baj,szüleim abban a városban dolgoznak,ahol lakunk,nagyom ovis,éjszaka viszont szüleim messzebb laknak,nem egyszerű.Nagy alszik,ki kell rángatni,férjem szeretne velem jönni.Én sem azt szeretném ha mentővel kéne menni.

2013. júl. 23. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha a szüleid ott dolgoznak, ahol laktok, akkor ha éjszaka kell menni, akkor beülnek az autóba, egy táskával, a gyerek marad az ágyban, ők meg ott alszanak és reggel tőletek mennek dolgozni, meg elviszik a gyereket óvodába. Ennyi.
2013. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lesz annyi idő,hogy váltsuk egymást?
2013. júl. 24. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudni fogod, ha kezdődik valami, legfeljebb nem vársz az utolsó percig azzal, hogy szólj. Gondolom, ha ott dolgoznak a városban, akkor nem egy óra míg odaérnek. Ha előre összekészítik ami kell nekik, akkor csak kocsiba kell szállni.

De ha annyira aggódsz, és esetleg elfér, és nincs bajotok vele, akkor anyukád amikor közeledik a kiírt időpont ott is aludhat és onnan mehet dolgozni.

2013. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!