Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltöttem a 40. hetet,...

Betöltöttem a 40. hetet, iszonyatosan félek a szüléstől, mi van ha meghalok?

Figyelt kérdés
Nem az első gyerek,nem is a második,most még is iszonyatosan félek, hogy valami gond lesz, hogy meghalok és ott maradok.Egész terhességem alatt ezen paráltam.mi van ha ez előjel,ez a rossz megérzés?
2013. szept. 3. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig próbáld elhessegetni ezeket a rossz gondolatokat!!!

Inkább gondolj arra, hogy milyen jó lesz a karodban tartani, milyen aranyos lesz. Ha eszedbe jut valami rossz, akkor tudatosan helyettesítsd be egy jó gondolattal. :)

2013. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg azt mantrázni, hogy minden rendben lesz, egyben túl lesztek rajta. Minél többet mondogatod magadnak, annál inkább elhiszed.
2013. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem előjel, csak egy irracionális érzés, ne aggódj. Kb. olyan, mint amikor a lábam műtötték, meggyőződésem volt, hogy le kell majd vágni.


Ezeket a gondolatokat tudatosan kell leépíteni magadban, ahányszor eszedbe jut, mindig gondold utána, hogy ugyan már, semmi bajunk nem lesz, lesz egy csodálatos gyerekem, és viszem haza a kiscsaládomhoz. Mindig figyelj rá, hogy tudatosan pozitívba fordítsd át a negatív gondolatot :) Nyugalom, semmi baj nem lesz! Sok boldogságot nektek!

2013. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Többször elmondtam a férjemnek, hogy ha ott maradok, akkor mit szeretnék utoljára, hogy a baba nevelésében ki, és hogyan segítsen. Biztos voltam benne, hogy ennyi volt, aztán mégis itt írkálok :)

Kérdeztem a férjemet, hogy mi lesz ha meghalok? A reakciója ennyi volt: "Majd megoldom, neked meg akkor már úgyis mindegy."

Fel a fejjel! NO PARA!

2013. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak parázol nyugi nem lesz gond.
2013. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!