Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek szulhetek naturali...

Szerintetek szulhetek naturalisan? A magassagom 1.51m. Iszonyatosan felek a mutetektol nem szeretnem, hogy csaszar legyen.

Figyelt kérdés
A baratnom 7 honapos terhes es a doki nem valalja a huvelyi szulest mert kockazatos,az alacsony novese miatt.O kb.mint en 1.53m
2013. febr. 27. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ekkora vagyok, és nem kellett emiatt császár. Egyébként a medence mérete számít, nem a magaság. nekem azt is kicsinek mondták, mégis sikerült természetesen megszülnöm.
2013. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
155 cm magas vagyok, természetes úton szültem, 3 kg, 50 cm volt a lányom. Szóba sem került, hogy a magasságom miatt császár legyen.
2013. febr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 155cm vagyok és normál úton szültem.4-szer is:-):-)
2013. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én császárral szültem. semmi fájdalmam nem volt, csak utána a sebgyógyulás. Még a szurit sem éreztem, pedig attól én is tartottam kicsit. SEMMI nem fájt!!! szóval a császár az amitől a legkevésbé kell félned!!! :) Semmit nem érzel, csak fekszel az asztalon és odaviszik a picit, meg lehet puszilni, olyan édes volt az enyém már akkor megismert!
2013. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
155 cm vagyok,kétszer szültem hüvelyi úton,egyszer egy 2860gr,(korábban jött) a második 3420gr 54cm,34-es fejecskével.
2013. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, jobb lesz neked a császár, a doki nem véletlenül mondta!

És ne félj tőle, az ég világon semmit nem fogsz érezni!

2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatasokat,csak ket es fel honapos vagyok,nem tudom miert sztresszelek mar ezen.Sosem voltam mutve meg korhazba se beutalva.Mikor szoba kerul legyen az egy kis muteti beavatkozass is mar kezdek berezelni,hogy ha en olyan hejzetbe kerulnek hogyan lnnek tul rajta.Lehet ez valami fobia nalam.
2013. febr. 27. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Hányas a lábad? A barátnőm 150 cm, és vagy 40 kg volt terhesség előtt. A doki megkérdezte, hogy hányas a lába, amikor mondta, hogy 34-es, egyből mondta, hogy nem fogja tudni megszülni. Igaz, 3,6 kg lett a baba, egy ilyen kicsi nőnek ez tényleg hatalmas.
2013. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
44kg voltam terhesseg elott.A labam 35-os.Majd mikor kozeledni fog a szules,akkor a doki majd megfogja allapitani,hogy melyik uton lessz biztonsgosabb.Meg van addig 6 honap.
2013. febr. 27. 18:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nagy a baba, megszülheted normálisan.
2013. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!