Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Öt hete császároztak normális,...

Öt hete császároztak normális, hogy azóta minden nap, egész nap fáj a fejem erősen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az érzéstelenítő miatt van. Nekem mondták, hogy az első 12 órában ne emelgessem a fejem, mert fájni fog a fejem. Mégis, akárhányszor nyílt a szobám ajtaja a kórházban, automatikusan odanéztem, hogy ki jön be. Ehhez fel kellett emelnem a fejem. :) Hetekig fájt a fejem. :(
2013. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a császár miatt van. Várandósság alatt sok minden megváltozik. Én egyáltalán nem voltam fej fájos, viszont mióta megszültem a lányom (5 hónapja) kb 2 naponta szétakar szakadni a fejem. Nézegesd a vérnyomásod, lehet nagyon lent van vagy fent.. :(
2013. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom idő elött felmelted a fejed a teljesen vízszintesből.
2013. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12 órát feküdtem nem mozdultam semerre, nem emeltem meg a fejem, iszonyú fájdalmaim voltak.
2013. szept. 4. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kétféle ember van. Akit kicsinál a műtéti érzéstelenítés, és akinek meg sem kottyan.

Ennek ellenére nekem valami azt súgja, hogy az állandó fejfájásnak ennyi idő után ez már nem lehet oka.

Ha mégis, akkor esetleg elszúrtak valamit. Menj vissza, és reklamálj, vizsgáltasd ki magad, azért fizetjük azt a nyomorult TB-t...

Nézzen meg nőgyógyász, de belgyógyász is, figyelgesd a vérnyomásodat!

Nekem nem régen a gyermekem az életével fizetett a gondos orvosi munka miatt... Én már megtanultam, hogy nyomulni kell, kérni a vizsgálatokat, és letojni, hogy ki mit gondol. Amit akar! Ha én így teszek, lehet, hogy a Pici Fiúnk még ma is élne! :(((((

Ha Neked ez a panasz ilyen régen tart, feltétlenül járj utána, szüksége van Rád a gyermeke(i)dnek!!!

Jó egészságet kívánok!

2013. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Reggel mikor felébredek érzem, hogy mindig felül a gerincemből indul ki, majd halad a nyaki csigolyáim felé, és ezután az egész fejem majd szétmegy, nem múlik el.

Kedves előző nagyon sajnálom, ami veletek történt! :(

Nálam sürgősségi császármetszés kellett 12 óra semmit nem érő vajúdás után, indított szülés volt, éjjel műtőttek meg, már sok komplikáció fellépett. Éjféltől már én sem voltam teljesen magamnál, alig emlékszem, babám szívhangja fájások alatt nagyon leesett, semmit nem tágultam, fent volt a pici, nem tudott lejjebb jönni,teljesen rá volt csavarodva a köldökzsinór. Így a kedvezőtlen méhszájlelet miatt, a fenyegető oxigénhiány, és a magzati szívhang miatt azonnali császármetszést rendelt el az orvosom. Plusz még rá jött ezekre, a köldökzsinór csavarodása. Nem volt egy leányálom.

2013. szept. 4. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor úgy látom, "szinte" ugyanaz történt velünk, csak pár nap eltéréssel. Én júl 30-án szültem.

37. hetesen UH és NST, ott nem volt már szívhang, semmiféle életjel. Orvos utoljára 32 hetesen látott. Szerinted? Nekem felajánlották, h döntsek, spontán v. császárral "szeretném" megszülni a halott gyermekemet...

Féltem a műtéttől, ezért belemerészkedtem a spontánba. Onnantól ugyanaz, mint Neked, nehéz tágulás, 12 óra vajúdás, csak hogy ne felejtsük el, ezt indítani kellett, a baba sem tudott segíteni.. :(((

Hozzáteszem, az első gyermekemet 5 óra alatt szültem meg a magzatvíz elfolyástól kezdve. Villámgyorsan tágultam, egy álom volt a szülés. Most: egy horror.

12 óra után levált a lepény, belőlem ömlött a vér, kb. 10-en készítettek elő... Sürgősségi császár lett nekem is, kérdés volt, hogy a méhem meg tud-e maradni, meg az is, hogy én életben maradok...

Én spinálist kaptam, mert az EDA nekem csak féloldalas tud lenni, ez már kiderült az első szülésnél is. Nekem a spinál nagyon jó volt, de én kaptam nyugtatót is. Rám fért. Utána semmi panaszom nem volt, leszámítva a rettenetes hasfájdalmat. Na, ezért féltem a császártól, mégis az lett, nulla értelemmel, semmi nem vigasztal...

2013. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!