Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok. Mar...

37 hetes kismama vagyok. Mar kb.3-4napja estenkent nagyon kemeny a hasam. De az egesz hasam es eleg sokaig, van hogy egy oraig is. Meg fajdogal is neha, de igazi joslom meg csak 1x volt. Ez normalis? Masnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 36 hetesen kezdődött. Legalább hatszor voltak jóslóim a 3 hét alatt órákon keresztül. Mikor szülni mentem, akkor is úgy indult. 9 órán keresztül nem mertem elindulni a kórházba, mert mi van, ha elmúlik...:)

2009. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes.Nekem az utolsó kéthétben kemény volt mint a kő,mégis két napot késett a legény.
2009. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. A méhed el kezdett 'eddzeni' a nagy napra. Amikor itt az idő, ugyanilyen keményedéseket fogsz érezni + még enyhén majd erősebben a menstruációs görcsökhöz hasonló fájdalmakat. Nekem amikor kellemetlenek voltak a keményedések, felálltam és elkezdtem táncolni úgy, mint amikor lassúzik az ember és sokkal elviselhetőbb volt. Ezt szülés alatt is kipróbálhatod, nagyon sokat tud segíteni! Könnyű szülést kívánok :)))
2009. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!