Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen modon szultetek/szeretn...

Milyen modon szultetek/szeretnetek szulni? Fekvo, vagy alternativ?

Figyelt kérdés
Ki mire eskuszik? Es hogy keszultetek fel a szulesre? Homeopatias szerek, malnalevel tea, masszazsolajjal a gat masszirozasa?
2009. nov. 2. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Remélem, senki sem kövez meg, ez a saját véleményem, és azt kérdezted. Első babás vagyok, még nem szültem, de szerintem nem feleslegesen találták ki a fekve szülést. Eszemben sincs alternatív módon szülni, nekem az a lényeg, hogy a doki (aki nálamnál egy picivel több szülést látott már) rendesen lássa, hogy mi történik. Nem akarok rinyálni, hogy de én már most így meg úgy akarok szülni, örülök majd, ha túl leszek rajta. aztán majd szülés után beszélünk róla, hogy a következőt hogy képzelem el :)
2009. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az orvosom mondta a fekve szülés az olyan mintha fekve próbálnál sz@rni, lehet megy de nehezebben.
2009. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket az új szülőágyakat lehet állítani.Én már majdnem ültem.Így sokkal könnyebb volt,előtte két gyereket fekve szültem.Ami még jobb volt,hogy az erőlködéstől most nem szakadt szét az arcomon az összes erecske.
2009. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is első babámat várom és én szívem szerint szeretném a gravitációt kihasználni! Egyébként én gátmasszázst csinálok...nincs vele veszteni valóm és pozitívan gondolok a szülésre...nem stresszelem magamat...lesz ami lesz:)38 hetes kismami
2009. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a kádban vajúdtam és egy nagy franciaágyon szültem félig ülve. Ez így tökéletes volt. A doki meg nem nagyon kell ha csak nincs komplikáció, elég a szülésznő. Ő masszírozta a gátat végig és nem is kellett gátmetszés. A vajúdás alatt kaptam homeos bogyókat, ami sokat segített. Hamarosan megint lesz részem benne, remélem akkor is ilyen szerencsém lesz.
2009. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt választásom.

Fekve, mozdulatlanul vajúdtam 18 órát. Végül császár lett.

Véleményem szerint sikerült volna megszülnöm a kicsit, ha hagynak sétálni, labdán ülni,... A gravitáció segíthetett volna.

Másodjára harcolni fogok érte, hogy legalább a vajúdáskor ne kelljen feküdnöm.

Kitolásnál meg az állítható ágy bőven megfelel. A lényeg, hogy az orvos jól lásson.

2009. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezte a doki még az elején hogyan szeretnék, azt mondtam, hogy báhogy csak nem fekve. szülés előtt közvetlenül, nem akartam mást, csak lefeküdni. szóval fekve szültem, de picit fel volt hajtva a szülőágy támlája.
2009. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sétálhattam vajúdás közben, de semmivel nem volt jobb. Mindegy volt már akkor...Talán az idő kicsit gyorsabban telt.
2009. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!