Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban van Budapeste...

Melyik kórházban van Budapesten alternatív szülőszoba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

X. ker. Bajcsy kórház, nagyon szép szoba és jól ki is lehet használni. Én az mályva színű alternatív szobába vajúdtam 3 órát, sarokkád és bordácsfal igénybevételével, majd a a sárga színű szobába fejeződött be a szülés, ahol labdáztam az utolsó 1,5 órában. Az alternatív szobában franciaágy van, ezért ott kényelmetlen a tolás és a gátmetszés is bonyodalmasabb.


[link]

2010. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a Bajcsyról tudok, mert ott fogok szülni, tényleg nagyon szép, de biztos vannak más kórházak is...

Ha beütöd a keresőbe, hogy bajcsy szülészet, akkor meg is tudod nézni, vannak fenn képek.


Jó egészséget!

2010. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Istvánban is van. Bár én nem akartam igénybe venni. Labda úgy tudom mindegyik szobában van amúgy.

Lehet menni bizonyos időpontban szülőszobalátogatásra is.

2010. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Szent Imrében is van, XI kerület.
2010. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
István kórházban van és egész jól fel van szerelve.
2010. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!