Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a terhessége alatt nem voltak fájásai, jóslói, keményedési? Mikor és hogy indult be a szülés? Könnyű vagy nehéz szülés volt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt jóslóm, azt sem tudtam, milyen a keményedés. A 36. héten már 2 ujjnyira nyitva voltam. Aztán a 38. héten elfolyt a magzatvíz. Persze azonnal kórház, ott meg közölték, hogy lehet, hogy csak holnap vagy holnapután lesz baba. Másnap egész nap nem történt semmi, este indították a szülést, mert fájásom még akkor sem volt. 4 óra alatt született meg a lányom.
2013. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hasonló az elsőhöz :-)

semmi fájás, azt sem tudtam, mi fán terem a jósló

40+3-nál elfolyt a magzatvíz, fájás továbbra sem volt, tök jól éreztem magam, ezért 12 óra múlva oxitocint kaptam, onnantól 3,5 óra alatt megszületett a lányom

a második terhességnél viszont volt már jóslóm

2013. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem voltak fájásaim, sem jóslóim. Magas vérnyomás miatt befektettek a 39. Héten, majd az UH után beindították a szülést, mert már úgy nézték túlhordtam. Nem indult. 2 nap után újra UH, rosszak voltak az eredmények, így azonnal császár lett. Az epidurális érzéstelenítő nem jött be, így altattak. Szóval nekem ez a szülés dolog kimaradt, de a lényeg, hogy a kisfiam egészséges. :)
2013. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40+5-re szültem . a doki előtte 2x is próbált "indítani ",de a gyerek nem reagált. azt mondta ez gyanús, feküdjek be másnap reggel. még éjjel magától indult be . 3-4 óra alatt meg lett.
2013. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt semmi jósló, semmi keményedés. 40+6 hetesen magzatvízelfolyással indult (pont amnioszkópiás vizsgálat közben). Könnyű vagy nehéz? Na igen, ez jó kérdés. Kinek mi a könnyű?! Amúgy akkor, ott nehéz volt, és hosszú (12 óra vajúdás), de így utólag könnyűnek mondanám, vagyis inkább kibírhatónak, mert szerintem egy szülés minden, csak nem könnyű.
2013. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sohasem volt jóslóm, keményedésem, azt sem tudom hogy mi az :) 40+0 hetesen elfolyt a magzatvizem, teljesen zárt voltam, és nagyon erős fájásokkal kezdtem, 1 órán belül 5 és 3 percesek voltak. Hamar megvolt a baba, 9 óra alatt, de azt végig nagyon durva volt. Persze mindenkinek a saját szülése a legfájdalmasabb. Már úton van a kistesó, alig várom :)
2013. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt joslo fájásom.Keményedni keményedtem már a végén ha sokat mentem vagy álltam, de nem fájt. Korházba érkezés után 3 orával meglett a lányom. Én rosszabbra számítottam. :P
2013. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem keményedtem és nem voltak jóslóim sem. Betöltöttem a 40. hetet is. Jártam magzatvízvizsgálatra, összesen 12x. Semmi nem történt. 41+6 hetesen bekötötték az oxit. Most sem történt semmi, a fájásgörbe a 20-ast sem érte el, de a babám szívhangja leesett, ezért azonnal toltak a műtőbe.
2013. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,

terhesség alatt semmi fájásom nem volt, se jóslóm, sem keményedésem. 41.hétre indították a szülést, a gép mutatott fájásokat, de én nem éreztem semmit. 2 óra malmozás után rámkötötték az oxit, onnantól 5 óra alatt lett meg a babám. Nem volt vészes, jól felépített születés volt :)

2013. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolókhoz, csak annyi különbséggel, hogy nekem oxira sem indult el...császár lett:)
2013. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!