Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2 héttel nagyon...

Szülés után 2 héttel nagyon büdös darabos vérzés?

Figyelt kérdés

Barátnőm 2 hete szült és moost mondja hogy darabos és nagyon büdös a vérzése, és a varratok is be vannak gyulladva. Orvoshoz nem hajlandó menni, pedig felajánlottam neki hogy vigyázok a picire addig. (3 gyerekem van szóval tudok egyet s mást)

Nem tudom rávenni, hogy menjen dokihoz:( Mi lesz vele?


2013. szept. 6. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a szagos és darabos semmiképpen sem jó, meg a gyulladt varrat... gondolhatna a gyerekére, hogy mondjuk egy egészséges anyára van szegénynek szüksége. Arról már nem is beszélve, hogy 2héttel a szülés után még eléggé érzékeny és fogékony a szervezet minden külső behatásra, mint fertőzés, gyulladás, ami nem játék. Sajnos ha ő ezt nem fogja fel, nem tudsz mit csinálni. :(
2013. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszélj az apukával, vagy a barátnőd anyukájával, zavarják el ők orvoshoz!

Nagy baj is lehet, egy felszálló fertőzés az életébe is kerülhet!


Ilyenkor az egész méhe, az alteste egy nagy nyílt seb... Gondolkozzon!


Te pedig rendes vagy, hogy próbálod őt támogatni! :)

2013. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen a gyerekkel együtt. Annak a babának kell egy élő anya. Muszáj megnézetnie.
2013. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tud róla a családja de sajna ő nagyon makacs nő:( mondtam hogy vigye el a gyereket de azt mondta n em viszi fel buszra...
2013. szept. 6. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor taxival, de orvoshoz KELL fordulnia. Muszáj.
2013. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj át hozzá és hívd ki az ügyeletet. Jobb nem jut eszembe :(
2013. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy messze lakik.
2013. szept. 6. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
1,5 hetes volt a lányom, mikor belázasodtam. 3 napig otthon voltam, azt mondta a doki tejláz. 3. nap visszamentem a kh-ba, 40 fokos lázzal. 2 kaparás, 3 méhöblítés és 1,5 hét intravénás antibiotikum kúra után "szabadultam". Ezt szeretné a barátnőd? Mert ha nem, sürgőssen menjen dokihoz!! Ezt mond el neki.
2013. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szörnyű lehetett sajnálom:(
2013. szept. 7. 06:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen az volt, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy meggyógyultam De ehhez orvos, kezelés kellett! Elhiheted én se akartam bemenni és ìgy bentragadni, de a lányomnak szüksége van az anyjára. Remélem azóta sikerült dokihoz cipelni.
2013. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!