Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél szült vagy ki volt az...

Kinél szült vagy ki volt az orvosa annak a kismamának, aki most meghalt szülés után Szolnokon?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 2. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Uhh,ezt nem kellett volna pont ide tenni:( Rémálmaim lesznek és halálfélelmem:S


Azért kérdzeed,mert te is a Hetényiben fogsz szülni?Bocsi,hogy nemtudok segíteni,csak azért írok,mert egy kicsit sokkolt a hír:SÉs még azt mondják,hogy nem halnak bele a szülésbe:S

Amúgy nem értem,magzatvíz embólia.Hogy lehet,úgy burkot repeszteni,hogy aztán nekem ez nem áll össze.Az embólia az amikor levegő kerül a véráramba,de ha magzatvíz embólia lenne,hát a magzatvíz nem lehet embóliás:SNem értem nem értem,valószínű persze,hogy a dokik egymást védik,de áhhh:S


Ada és Abigél:)

2009. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
5 hete szültem a Hetényiben, remeg kezem-lábam! Nem tudom ki lehetett az orvos, de érdeklődni fogok.
2009. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok, hogy ide írtam, nem akarok senkinek álmatlan éjszakákat, csak jó lenne tudni és messze elkerülni azt a dokit :(
2009. nov. 2. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Én nem Szolnokon fogok szülni, de így is nagyon rossz. Tudom, hogy bárhol történhet ilyen bárkivel.

Nem szeretnék én lenni az a bárki...

2009. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

[link]


magzatvíz embólia

2009. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az utolsó linken levőket próbálom kihámozni, magyarán ez nem orvosi hiba volt, hanem hajlam kérdése??
2009. nov. 2. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy az orvos akkora hibát vétett volna. Na jó, nem vagyok orvos, de abból amit kihámoztam ebből a linkből ez egy nagyon sajnálatos eset volt:(

Szegényke:( 4 gyerek maradt utána:(((

R.I.P.!

2009. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Hűha!

Én is hallottam ezt a hírt,és érdekelt is vagyok valamilyen szinten mert szolnoki vagyok!

Én még nem vagyok babás,csak épp orvost keresek magamnak!

Jó lenne tudni,hogy kit kell elkerülni!!!!!!

2009. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sajnálatos módon, ezekbe a rossz hírekbe mindig beleakadunk, és sokkolnak bennünket.

Én is félek a szüléstől (36 hetes kismama), és ezek a hírek nem segítenek a bizakodásban...

De: nem arra kell koncenrálnunk, h. van 0,0001% esély a bajra, sokkal inkább arra kell gondolnunk, hogy 99,9999..% az esély arra, hogy minden komplikációmentesen zajlik majd, és a fájdalmak után a babával mindketten egészségesen és boldogan hazatérhetünk.

Egy sima influenzába, vagy egy rutinműtétnek gondolt vakbélműtétbe is belehaltak már, az esetek 99,999 %-áben mégsem ez történik!

Tehát: bizakodni, és nem aggodalmaskodni:-)))

2009. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nemtudni ki volt, mert gondolom titok!!!!!!!!
2009. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!