Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt vagy után minden...

Szülés előtt vagy után minden kismamának lesz előteje? Annak is, akinek utána mégsem jön össze a szoptatás?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szülés előtt nem feltétlenül lesz előtejed. Ha van, az ugyan jó jel, de ha nincs semmiképpen sem azt jelzi, hogy nem lesz tejed.

Szülés után mindenkinek van előteje, még annak is, aki azt hiszi, hogy nincs :)

Továbbiakban a tejed már rengeteg dologtól függ (hormonok, baba szopási reflexe + gyakori szoptatás, pihenés, elég folyadék és trsai :)

2009. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szülés előtt nekem volt, vagyis már terhesség alatt kb középidőtől. Utolsó hetekben már szinte folyt, amikor zuhanyzás közben mosakodtam és valamennyi nyomás érte.

Szülés után ugyanez a mennyiség maradt meg kb három hétig, majd ez is elapadt.

Kiderült, hogy hormonális problémám van, a szervezetem egyáltalán nem kezdett el anyatejet termelni, az előtejet meg elvileg a terheshormonok produkálják, szóval ahogy azok ürültek ki a szervezetemből, úgy apadt el az előtej is.

2009. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért kérdeztem, mert észrevettem én is már pár cseppnyit (szülés előtt állok), és úgy megörültem neki! Persze sejtettem, hogy ez még nem jelent semmit, csak hát reménykedek...
2009. jún. 3. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!