Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyivel húzódott...

Szülés után mennyivel húzódott vissza a hasfalatok? Én még mindig kismamának nézek ki.

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
5hónapja szültem, kb olyan hasam van mint 5ós terhesen volt, minap ismerősöm megjegyezte hogy jó lesz a piciknek, mert kicsi lesz a kor külömbség!
2011. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjáből visszament, felsleges kiló nem volt rajtam ahhoz képest, miről indultam

minden cuccom jó volt rám

nekem 2 éves múlt kicsi, azóta lefogytam 6-7 kilót, most lényegesen kisebb:-))

2011. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez alkat kérdése.

Mindkét babám szülése után pár héttel már semmi hasam nem volt, mire letelt a 6 hét gyermekágy, ugyanolyan lapos és izmos hasam volt, mint előtte.

2011. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
S mit teszel az ügy érdekében? Hasizomgyakorlat, haskötő?? Tőlem is megkérdezték a minap, hogy mikorra vagyok kiírva...
2011. jún. 15. 12:51
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2babó után is vékony, lapos hasam van, 5hónapos a lányom, nem nézek ki anyukának, tegnap gyerekek nélkül "randira" hívtak:D

A fiammal 4hetesen nem volt hasam, a lányommal 5hetesen tűnt el.

Ilyen az alkati adottságom, nem azt mondom, hogy tökéletes, de nem sok energiám van külön tornázni, a táncsuli meg messze van, a közelebbiről semmit se tudok, még.

Jah és most nem figyelem, hogy mit eszek, mégse hízok. Szerencsés vagyok.

2011. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

45 kg voltam, mikor terhes lettem. Kb. 28 kg-ot híztam, irgalmatlan nagy pocakom volt a végére. Kb. 1 éves, 13 hónapos lehetett a kisfiam, mire azt mondtam, hogy kezdek alakulni. Most 20,5 hónapos, még mindig van rajtam 4-5 kg, amitől meg kellene szabadulnom. Tornázok, bőrfeszesítővel kenem magam, és ilyen most a hasam:

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Ó, hát rám mindig azt mondják, hogy terhes vagyok. Olyan hülye beállásom van. De nekem 2,5 év után is eléggé megmaradt, mert császármetszésem volt és a hasam igy is hogy fogytam azóta rálóg a vágásra, mint egy kötény. Azóta epeműtétem is volt, ugy hogy rajtam soha többet nem lesz bikini.

28 éves anyuka

2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én sem híztam sokat és szülés után pár héttel visszaállta az eredeti súlyom. Nem mondom, hogy pont olyan az alakom, és hát tudjuk, hogy a hasunk már sosem lesz olyan mint volt, de azért nem panaszkodom. 1 éves fiam szoptatom, eszek rendesen és a babám is nő, tehát nem fogyózom, de most 3 kg minuszba vagyok az induláshoz képest.
2011. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: te mikor szültél?

Én 2 hónapja, és egy hete vettem észre, hogy már nincs az a kis hurka a pocakomon, ami zavart. Én császárral szültem sajnos, úgyhogy a heg mindig megmarad. Ettől eltekintve párom szerint senki nem mondaná meg, hogy nemrég szültem :-)

2011. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!