Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a férjemet, hogy a szülésnél elég, ha a fejemnél áll, nem kell végignéznie konkrétan, hogy mi történik lent kitolás közben? A ti férjetek végignézte a szülést vagy megelégedett azzal, hogy a fejeteknél támogatott titeket?

Figyelt kérdés
A férjem mindenképp szeretné látni, ahogy kibújik a baba, azt mondta kíváncsi. Az orvosunkkal már meg is beszélte, hogy ő nem szeretne a fejemnél ragadni. A dokink azt mondta, hogy őt nem zavarja, azt csinálunk, amit akarunk, amíg nem akadályozzuk a munkájában. Engem nem zavarna, hogy mit lát, nem vagyok szégyellős előtte, de rettegek tőle, hogy esetleg nem azt fogja látni, amire számít, és undorodni fog tőlem. Mutattam neki szülésvideót, hátha elmegy a kedve tőle, de nem. Szerinte érdekes. Akinek a férje esetleg megnézte a baba kibújását, nem számolt be negatív élményről? Nem sínylette meg a kapcsolata?
2013. szept. 7. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
:DD mintha magunkról meséltél volna, annyi kivétellel, hogy tőlem nyugodtan nézheti :))) nem hiszem, hogy ettől bármi tönkremenne közöttünk, láttunk már cifra dolgokat egymástól, főleg betegség miatt. Ő is nagyon várja, hogy lássa, ahogy bújik ki, én is nézettem vele videókat, de ott is csak mosolygott, hogy szerinte ez szép látvány, és alig várja a babánkat :)) Vannak ilyen férfiak is, szerintem örüljünk nekik! :) 30hkm
2013. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
A fejemnél állt a férjem, de mivel félig ülve szültem, az ő szemszögéből úgy felülről is látta, hogy a baba jön kifele. Így is nagyon nagy pillanat volt ez neki!!
2013. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha őt ennyire érdekli, és már videót is látott, ez azt jelenti, hogy érett az élményre. Nem valószínű hogy megundorodna. Nekünk inkább mélyített a kapcsolatunkon.
2013. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy ideig a fejemnél állt,aztán mikor mondta a doki,hogy na látom a kis fejét,akkor a férjem is odaállt a doki mellé,és együtt nézték ahogy 3. nyomásra előbújik a lányom. :)

Semmilyen negatív élményről nem számolt be.Sőt,boldog volt hogy láthatta világra jönni.Ennek már 8 hónapja.

Nagyon boldogok vagyunk azóta is,remek a kapcsolatunk,a szex is tökéletes maradt. :D

2013. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Az én férjem csak a fejemnél akart állni, nem is féltem, mert az elején még bejönni sem akart...de mikor jött kifelé a kislányunk, a doki felkiáltott, hogy jön, nézze csak!! Jó nagy feje van... ez a tökfej meg odarohant :-DDD, és mindent látott, pedig direkt kértem(vagy legalábbis elhaló hangon kiabáltam), hogy nem szeretném.

Pedig nagyon gáz volt, volt ott minden ami rossz csak történhetett, és nem undorodott meg tőlem, sőt azóta olyan tiszteletben vagyok, hogy csak..:-))

de ez sztem a férfi személyiségétől is függ..


Könnyű szülést, és egészséget!

2013. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
nekünk mindkét gyereknél bent volt és segített is! főleg az elsőnél a férjem! a másodiknál a doki még mondta is hogy nézze meg - még a kitolás előtt! - hogy már látszik hogy nagyon nagy haja van :) nekünk sem lett más a kapcsolatunk emiatt! :) bár a férjem nem szívesen nézegetné ahogy mások szülnek, mert rosszul van a vértől :D
2013. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

mi megbeszéltük a férjemmel, hogy a fejemnél áll majd, többször megígérte, nem mocorog, nem leselkedik...

na jött a kitolás, végül ülve szültem, szülésznő mondta neki, hogy fogja a lábamat, nyomja fel a hasamig a combom, na ez tényleg segítség volt, mert annyira remegett, hogy nem is tudtam tartani :)

aztán mikor már félig kibújt a babánk, mondta a doki, hogy simogassam meg a buksiját, rengeteg haja van, na a férjem eldobta a lábamat és ment simogatni a babánk feje búbját, miközben még...

akkor ott nem érdekelt, de utána azért lecsesztem ;)

de nem okozott gondot, rém büszke apuka, azóta már a tesót tervezgetjük :)

2013. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen mindketszer vegignezte.Bar nem hiszem, hogy mindent latott, mert parasodott a tekintete rendesen ;)

Nem sinylette meg a kapcsolatunk (ezt jelezheti a 2. baba erkezese is es tervben a 3. szinten apas szulessel)

2013. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Hiába áll a fejednél, látni fogja. Nem takarják el, és oldalról is rendesen belátni. A férjem fényképezett, amikor a babánk született és éppen kiemelték. Mondhatom, szinte minden látszik a képen!
2013. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem engedném,ez nem férfi dolog.
2013. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!