Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Decemberben és főleg Karácsony...

Decemberben és főleg Karácsony környékén szülő kismamik! Ti milyen karácsonyi ajándékkal készültök Apának?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amit már a Babucival együtt adhatnátok át. /Parfüm, pulóver...stb. kilőve/

Valami kedves, poénos, ötletes dolog??


2009. nov. 2. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tavaly karácsony előtt két nappal született a kisfiunk. Nekünk ő volt a karácsonyi ajándék. A nagy rohanásban még fát sem állítottunk. Mikor karácsony másnapján hazajöttünk a kórházból, csak a babával voltunk elfoglalva, s csak januárban ajándékoztuk meg a szűk rokonságot, majd amikor már ki mertünk merészkedni a babával emberek közé is, vásároltunk néhány háztartási gépet, s nevetve "osztottuk szét" egymás között: a mikro apa, a porszívó anya karácsonyi ajándéka. Különleges karácsony volt a tavalyi. S az idei még különlegesebb lesz, készülünk is rá ezerrel. :-)
2009. nov. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekünk is a Baba lesz a karácsonyi ajándék, ez egyértelmű:-)


Lehet nem jól tettem fel a kérdést, mert én olyan dologra gondoltam amit a Baba adhatna az Apának jelképesen.

Nálatok egyébként mi lesz a különlegesség, érkezik még egy Babuci?


Azért más ötleteit is szívesen fogadom:-))

2009. nov. 3. 08:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem veszünk ajándékot,ez hallgatólagos megállapodás.Nekünk a bébike lesz a karácsonyi ajándék,igaz,a Mikulás hozza Őt.
2009. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Valami vicces/aranyos gesztusra gondoltam, pl. Apának nyugtató tea a bébihordozóba téve a fa alá stb. /nálunk ez a poén egyszer már bejött:-)/

Ha valakinek vannak hasonló elképzelései szeretném, ha megosztaná velem.


Drága ajándékot mi sem veszünk, hisz a Babánk lesz az, de azért mégis szeretnék adni neki még valami apróságot, megérdemli:-)

Légyszi ne az írjon aki nem vesz semmit.

2009. nov. 3. 12:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Szent Estére vagyunk kiírva és van egy olyan baljós érzésem,hogy drága Abigélünk nem fog sem hamarabb sem később érkezni,úgyhogy kicsit rosszul esik,hogy az első karácsonyunkat nem fogjuk együtt tölteni:(

Én már megvettem az ajándékát,ilyenre,hogy közösen Abigéllel adjuk át nem gondoltam,felesleges is,majd jövőre,meg amúgy is,nekem ez olyan snassz.Én veszek neki ajit,ő is nekem és Abigélt adjuk egymásnak:)Egyébként pókerkészletet kap tőlem,mivel imád játszani:)


Hát ha annyira szeretnél ilyen ajándékot,akkor vegyetek közös rucit,kis és nagyméretben,egyet a babának,egyet a papának,én ilyesmire gondolnék:)


Belekérdzek a kérdésbe,ne haragudj.Szerintetek notebook-ot lehet bevinni a kórházba és webcamozni?Így hátha legalább neten keresztül együtt lehetünk majd esténként?:)


Ada és Abigél:))

2009. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is Karácsony előtti napokra várjuk a babánkat, gondolkodtam én is ajándékon. Lehet kapni a drogéria üzletekben kéz/láb lenyomat készítőt, kifejezetten babáknak. Ezzel gondoltam meglepni apát, gyorsan elkészül és szerintem nagyon szép ajándék egy pár napos csöppség praclijának a lenyomata.
2009. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg ezt!Itt vannak vicces ruhák,esetleg vehetsz egyformát neki,meg a babónak is!

2009. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én láttam már több helyen is poénos feliratú bodykat. Szerintem nagyon taélálóak. Az én férjem pl. meg is jegyezte amikor a fiúnk egy olyat kapott, hogy "Az én anyukám a legszebb a világon", hogy ő is kaphatna olyat, hogy: "Egy cicin osztozunk apával"

:-)

Nem tudom, mennyire jön ez be neked.


Amúgy van egy jó honlap, ahonnan én többször rendeltem. Nem tudom, ilyen jellegű cuccok vannak-e ott, nézz szét!

www.trefagyar.hu

2009. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilynről írtam. De nem tudom neten lehet-e valahol ilyet beszerezni. Állítólag még a piacon is árulnak ilyeneket.

[link]

2009. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, valami ilyesmikre gondoltam:-)))


Kedves Ada és Abigél, szerintem kórházfüggő a notebook bevitele, de egyébként nem káros a babára az ilyen készülékek sugárzása? Engem még a mobiltelefontól is riogatnak:-)) Gondolom Apa meg nálatok is bent lesz veletek egész nap.

Egyébként valószínűleg már Ti is otthon lesztek Szentestére és akkor együtt ünnepelhet a kis család:-))

2009. nov. 4. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!