Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek soha nem görcsölt a...

Akiknek soha nem görcsölt a hasa menstruáláskor, milyen volt a szülése?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Fájdalmas. Sőt,mióta újra menstruálok,már görcsölök. Viszont te te vagy,egy tök más ember. A szülés mindenkinek fáj,ha görcsölt előtte mensikor,ha nem.
2013. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hosszú és nehéz,szülés után minden menstruációkor nagyon görcsöltem,végül fogamzásgátlót kellett szednem,hogy ezek elmúljanak!
2013. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a hasam nem fájt szüléskor csak a derekam, de az nagyon
2013. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iszonyat volt a szülés, jó sokáig is tartott. Azóta 2x menseseltem (második alkalommal már újra terhes voltam pedig), mindjárt (37.héten vagyok) szülök újra, azt mondta a nőgyógyász, hogy ez nagyon rövid lesz, de még jobban fog fájni. Nem gondoltam volna, nem annak a fájdalomnak még lehetnek fokozatai.
2013. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak hogy valami pozitívat is írjak: nagyon ritkán görcsöltem, a szülésem könnyű volt és nagyon gyors. (első gyerek) A hasam nem fájt nekem sem, csak a derekam. De arra sem mondanám, hogy tragédia volt. A fogfájás sokkal rosszabb. :)

Azóta volt mensim, nagyon enyhén éreztem.

Jelzem, nem gondolom, hogy magas lenne a fájdalomküszöböm.

2013. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Macungo válasza:

7 órát vajúdtam nem volt kellemes, de már nem emlékszem pontosan az érzésre pedig 7 hónapja volt. :)

Azóta 2x volt menszeszem és alig éreztem, remélem így marad.


Egyébként végül császárral kellett szűlni. De teljesen rendbetette a ciklusomat óramű és míg régen 7 napig a vérzés, most az 5-ik napon mint akit elvágták és mondom míg régen nagyon görcsöltem, most semmi.


De gondolom ez csak nálam van így, de nálam csak jót tett minden szempontból a terhesség egészségesebbnek érzem magam mint valaha..


Azt hallottam, hogy egy nő egészségéhez elengedhetetlen a gyerekvállalás.. És sok betegség esélyét jelentősen csökkenti..

2013. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem görcsöltem és a vajúdásom is rövid volt: maga a fájdalom csak másfél óráig tartott. Azóta sem visel meg a menstruáció és sokkal rövidebb is lett. Anyukám és nagymamám ugyanígy volt.
2013. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!