Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok meddig tartott az...

Nálatok meddig tartott az első trimeszterre jellemző álmosság és fáradtság? Hányadik hét után kezdtetek újra energikusabbak lenni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb. az 5. héttől a 16. hétig voltam állandóan álmos, és hihetetlen sokat és jókat aludtam.

Utána energikusabb lettem valamennyivel, de a harmadik trimeszterben meg azért voltam fáradékony, mert nem ment az alvás. Pont fordítva mint az elején. A végeredmény volt csak ugyanaz: egész nap fáradt voltam. :)

2013. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 26. hétben vagyok, és még mindig rettenetesen fáradékony. Bár 14 órás műszakban dolgozom pultosként, ami nem megerőltető, de keveset alszom, és ezt érzem is.
2013. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a 35. hétben vagyok és még most is álmos és fáradékony vagyok. De lehet már csak attól, mert nem tudok rendesen pihenni a nagy pocak miatt. :)
2013. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. azért egy 14 órás műszak mindenképp megerőltető egy kicsit.


én 12 hetes vagyok, napi 12-13 órát simán alszom szinte minden éjjel (ha muszáj felkelnem, akkor nem, de akkor másnap este 8kor már szundítok) és még ebéd után is lefeküdnék, ha tehetném. pedig szedek terhes vitamint is. olyan is van néha, h teljesen átalszom egy napot (mondjuk 5-6 órát vagyok fent összesen, azt is részletekben.) szeretném, ha lassan már elmúlna ez a fázis, olyan energiavesztettnek érzem magam

2013. jan. 15. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok és állandóan álmos...a kezdetektől...

Már nem emlékszem, lehet volt egy-két hét amikor kicsit jobb volt, de általánosságban elmondhatom, hogy nekem az egész terhességem egy álomkórban telt...

25 hetesen mondjuk kiderült, hogy súlyos vérszegénységem van, amitől szintén lehettem fáradt, de miután kaptam vasat vénásan és javult a vérképen valamelyest, azóta sem lett jobb...

Kávé sem segít semmit, pedig kettőt is ittam.

2013. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 38. hét után, amikor megszületett a pici. :)
2013. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is kb. a 16. hétig tartott, de az nagyon durván. Itthon dolgoztam, és sokszor délben keltem és délután is aludtam. Úgy voltam vele, hogy kihasználom, utána úgysem lesz ilyen sokáig :)... most tapasztalom is, 4 hetes a kisfiam.

És igen, a végén meg már a pocak, a gyakori pisilés, a jóslók miatt nem tudtam aludni. A második trimeszter jó volt...

2013. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vettem észre hogy fáradékonyabb lettem volna az első időszakban,és most sem! Nekem inkább a rosszulétek voltak kibírhatatlanok és azt vártam hogy elmúljon. 13-14 hét körül szinte teljesen megszűntek :) most 19 hetes vagyok és nem bírok az energiámmal...jó kedv ,mérhetetlen boldogság érzetem van..a múltkor elsírtam magam a férjemnek hogy én annyira boldog vagyok és szerencsés :D

Jót mulat ilyenkor rajtam :D

2013. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok, és borzasztó fáradt mindig! Amikor csak alkalmam van pihenni a gyerekek mellett, meg is ragadom! Bárhol, bármikor el tudnék aludni, de remélem, az ilyen szintű fáradtságnak rövidesen vége lesz! :-)
2013. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!