Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma a doki avizsgálaton azt...

Ma a doki avizsgálaton azt mondta, hogy nagyon elvékonyodott a méhszájam (1000) és hogy pihennem kell, ha nem akarok koraszülést. Na de mégis mennyit? 34hkm

Figyelt kérdés
Ez állandó fekvést jelent, vagy csak pihenjek többet? Tény, hogy kicsit megerőltettem magam az elmúlt napokban, de nem gondoltam, hogy ez ilyen vészes :(
2013. szept. 11. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak amiért nagyon fontos azért mászkálj a nap további részét feküdd át. 34 hetesen max 3 hétig kell kibírnod h ne legyen koraszülés. Ez igazán semmiség ahhoz képest h van aki 18. héttől is szigorúan kell h feküdje. :)
2013. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 35 hetesen volt ilyen a méhszáj értékem,a 37.héten született a lányom.Pihenj amennyit tudsz.De nem feltétlen jelenti azt,hogy korábban jön a babád ismerősömnek már a 30. héttől nyitva volt 2111. indítani kellett a 40. hét után
2013. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!