Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sztk-ba megyek dokihoz, csak...

Sztk-ba megyek dokihoz, csak laborra kérnék beutalót. Nem akarok vizsgálatot, ha mégis meg akarna vizsgálni, és én nem engedem attól még ad papírokat laborra?

Figyelt kérdés

Nincs még dokim, és azt sem döntöttem el melyik kórházban szeretnék szülni. 12 hetes vagyok, még nem voltam dokinál csak egy maszek uh-on, h minden okés e.

Most megyek először orvoshoz, és akihez időpontot kaptam az egy nagyon nem szimpi ember. De elfogadtam az időpontot.

Vizsgálatot nem szeretnék. Ilyet lehet? Nem fog elzavarni? Csa ad beutalót vérvételre, nem?


2012. márc. 21. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elküld :) nem vizsgált még meg doki kézzel? Nem csak a babát kell vizsgálni Ultrahangon, hanem kenetet kell venni, mert lehet van valami bacid, ami a babára is kihat, vagy a mégszájad lehet nyílik, vagy nincs valami rendben.
2012. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, de már voltam nőgyógyásznál, nem az a bajom, hanem a doki. De igazából ott minden doki olyan mérhetetlenül unszimpi, és nem is mennék oda többet csak most a labor miatt. De ezt ugye nem mondhatom neki.
2012. márc. 21. 22:59
 3/3 sumergo ***** válasza:
Laboros beutalót adhat a háziorvosod is, ehhez nem kell nődoki!
2012. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!