Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor, ha az orvosok...

Mi van akkor, ha az orvosok nem engedik, hogy úgy szüljek, ahogy akarok, de én mégis engedelmeskedek nekik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor végül úgy szülsz ahogy ők akarják. Nem értelek, most mit szeretnél?
2012. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy fogsz szülni, ahogy ők akarják...?:)
2012. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam a végét... mégis=mégsem
2012. ápr. 22. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy? Milyen szülést szeretnél?
2012. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahogy nekem kényelmes... én választhassam meg a pozíciót...
2012. ápr. 22. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak megsúgom neked, hogy valószínűleg olyan pokolian fog fájni, hogy bármit hajlandó leszel megtenni az orvosoknak, csak múljon el a fájdalom. Nem azon fogsz agyalni, hogy éppen állva vagy négykézláb akarsz lenni.
2012. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen igazad van, hogy Te szeretnél választani. Akkor én az otthonszülést ajánlom, mert akkor biztosan nem parancsol Rád senki. (én négykézláb szültem, az volt a legkényelmesebb, úgy fájt a legkevésbé) Egyébként pedig úgy hallottam, a Szent Imre Kórház elég alternatív ilyen szempontból, ha a kórháznál maradsz - a többi még mindig erőlteti a hanyattfekvést, ami a lehető legrosszabb póz...
2012. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat a Szent Imrében szültem, és ott hagynak úgy vajúdni, ahogy szeretnél. Még akkor is hagytak állni, guggolni, mikor rajtam volt az NST. Az első szülésnél az NST-re hivatkozva nem engedtek fél napig felkelni az ágyról - rémálom volt.
2012. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A Szt.István kórház is ilyen.
2012. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van még kórház, ahol nem engedik? Vagy nagyon naiv vagyok? Nyilván fejen állni nem fognak hagyni, de én nem ismerek olyat, akit nem hagytak olyan pózban szülni, ahogy szeretett volna.
2012. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!