Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Készítgetem össze a szüléshez...

Készítgetem össze a szüléshez kellő dolgokat (kórházi csomag) és mindenhol fel van sorolva a szoptatós melltartó és a hasszorító ezek feltétlenül kellenek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vittem szoptatós melltartót, és megbántam. Ha nem volt rajtam melltartó szétázott minden a tejtől, hálóing, ágynemű... Ha volt rajtam akkor is kellett bele a melltartóbetét, de azt is sűrűn kellett cserélgetni. Viszont így az egészet le kellett vennem szoptatáshoz, mert ha csak kihúztam a cicim akkor nyomta, kényelmetlen volt, ha meg levettem ugye amelyikből nem szoptattam dőlt a tej, utáltam. Másodszorra biztosan viszek be, na meg mellszívót is. Hasszorítót vittem, de sajnos nem használt semmit.
2013. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyikre sem volt szükségem. Mondjuk nekem amúgy sem csöpögött szerencsére, ennek ellenére 2 éves koráig szoptattam a fiam.
2013. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem büntetnek meg ha nem viszed. :) De ha megindul a tejed akkor érdemes a betét miatt. Én szerettem a szopis melltartót. Nagyon kényelmes volt és csak le kellett pattintanom h szoptassak. A sima melltartók merevítősek de ez nagyon kényelmes volt. Nem bántam meg. Rengeteg tejem volt 2-3 dl még leszívtam mellszívóval miután megetettem a lányomat. Hasszorítót én nem vittem nagy hasznát nem is vettem volna mert az utolsó pillanatban császáros lettem és biztos h nem tettem volna így a hasamra. Ezek a dolgok nem kötelezőek de némelyik jó ha veled van. :)
2013. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Második, most ez nem verseny h kinek mennyire csöpögött a melle és h mennyi ideig szoptatott. Nem erről volt szó hanem h érdemes-e vinni.
2013. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor beszerzek kettőt szerintem a szopis melltartóból, és az még érdekelne hogy minek a hasleszorító? köszönöm
2013. szept. 12. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Az csak arra jó h rögtön szülés után visszahúzódik a pocakod könnyebben de nem feltétlenül jön be mindig. :)
2013. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
4-dik! Ki mondta hogy ez verseny???? A kérdésre válaszoltam, azt azért írtam mellé hogy meddig szoptattam, hogy ne gondolja senki azt hogy azért nem csöpögött, mert nem volt tejem. Úristen....
2013. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell egyik sem. Nekem pl hasszorítóm nem volt, de szerintem akinek óriás pocakja volt, annak jól jöhet, viszont nem mindenki bírja elviselni magán. Szoptatós melltartód azért jó ha van, de lehet élni nélküle. Én itthon soha nem hordtam, meg amúgy is keveset, vagy normál, kevésbé szivacsos melltartóban szoptattam, vagy ilyen trikó fazonú, de mell alá érő pántos topokban. Abba belefért a melltartóbetét, és kényelmes is volt. Nem tudom, hogy érted-e, hogy mire gondolok pontosan. Olyan, mint a sport melltartók, csak kevésbé drága...
2013. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy szoptatós mellcsit viszek, és sportmelltartóim vannak, azokat. Szoptatós betét nem árt, ha van, nekem jól jött, végig kellett, kórház után is, különben eláztam. Hasszorító a te döntésed, nekem anélkül is gyorsan visszament a hasam.
2013. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vittem szoptatós melltartót, jó hogy ott volt, de nem lételem. Hasszorítót nem vittem, amúgy is császárral szültem, de így is nagyon gyorsan visszament a hasam.
2013. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!