Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában Dr...

Szültetek mostanában Dr Atalay Katalinnál? (máv kórház) Tapasztalatok? Mennyit kért a szülésért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nő nőgyógyászhoz SOHA!!!!!
2009. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én nem nála szültem, de jókat hallottam róla. Nem tudom mennyi a tarifája.

Elsővel pedig nem értek egyet.

Én is nőnél szültem, ő volt az ügyeletes. Skriba Eszter. És nagyon rendes volt velem.

Ja, szintén a Mávba, de ő már nincs ott, ha jól tudom.

2009. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért!

Én 10 éve szültem a MÁV-ban, de azóta is csak dicsérni tudom a dolgozók általános hozzáállása miatt. Mindenki kedves volt, rendes, türelmes, és a körülmények is jók voltak. :) Pozitív élmény az ottani szülésem. :)

Nő nőgyógyászról is van jó tapasztalatom, de nem mint szülészről. Egyszer volt rossz is, de hozzá nem mentem többet.

2009. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nála szültem, egy éve. Én nagyon örültem, hogy nő az orvosom:-). Az biztos, hogy én nagyon, de nagyon elégedett voltam vele. Hihetetlenül figyeles, abszolút baba párti a nő. Engem végig a kórházba és nem a magánpraxisába hívott. Az első percben közölte, hogy ha indul a szülés, hívjam mobilon és jön, legyen hétvége, legyen éjszaka, ünnep. Amikor a cukrom miatt 10 napig benn voltam, bejött nem egyszer hétvégén is, hogy rám nézzen. A császárom körüli komplikációt is miatta tudtam átvészelni. Ha ő nincs ott, lehet, hogy kiborulok. Pénz: konkrétan rákérdeztem még a terhességem elején, mennyit kér. Erre ő csak annyit mondott, hogy a szülésznőnek és az anesztesnek adjak, amennyit gondolok, ő nem kér semmit, költsem a babára. Természetesen ő is kapott borítékot, mert én nagyon hálás voltam neki. Tudom, hogy most szuperlatívuszokban beszélek róla, de én így érzem, nekem ilyen volt a tapasztalatom. Azóta még 3 ismerősömet ajánlottam be hozzá, s mindhárman meg voltak vele elégedve, ebből kettő szülés volt, s náluk sem kért semmit.
2009. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök:) Hallottam már róla egy csomó rosszat:S Nemsokára én is nála fogok szülni, még 1-2hét:)
2009. nov. 4. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Szívből kívánom Neked és a Babádnak, hogy Ti is csak csupa jó tapasztalatot szerezzetek a Doktornőről! Nagyon könnyű szülést, sok sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek! Üdv
2009. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a jókivánságokat:)
2009. nov. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!