Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj! 27hetes kismami...

Nagyon fáj! 27hetes kismami vagyok. Mit tehetek? 3Napja nagyon csúnya aranyérrel szenvedek. Iszonyúan fáj, már a szellentés is. Menni, állni nagyon nehéz. Ülni szinte lehetetlen. Ha fekszem jobb, de csak míg meg nem mozdulok.

Figyelt kérdés
Nem akarok gusztustalan lenni,de a végbélnél van egy kis,kb borsónyi csomó,ami mindig kijön.Amikor bekenem visszanyomom,mert csak úgy elviselhető.Hemorid kenőcsöm van csak itthol.Mit javasoltok?Valami jobb kenőcs?Szerintem kúpot nem is tudnék használni a fájdalom miatt.Hát igen csak a sírás kerülget.
2013. júl. 13. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Találtam egy ilyen oldalt, hátha segít: [link]
2013. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnézem,köszönöm.
2013. júl. 13. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindd a két terhességnél volt 30 hetesen, Sperti kenőcs és kúp. 3 nap alatt teljesen elmúlt!

Ezek szerint belső aranyered van, arra kell a kúp is, a kenőcs maga nem fog hatni!

Spertit terhesen is lehet használni

2013. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj mellé kúpot is, és a Hemoclin gél is jó. Szerintem a Hemorid a legjobb krém, az csillapítja a viszketést is. Esetleg kamillás ülőfürdőt próbálj. WC után mindig mosd meg langyos vízzel, és lehetőleg nedves papírt használj. És nyomkodd vissza, amikor tudod. Ha megszületett a baba, valószínűleg el fog múlni. WC-zéskor ne erőlködj, ha kemény a székleted, próbáld lazítani, akár kis adag hashajtóval, akár aszalt szilvával, és igyál rengeteg folyadékot.
2013. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is eljött, pedig azt hittem, én aztán ebből kimaradok, de úgy tűnik, mégsem. Egy darabig reménykedtem, elmúlik, de mikor már fájni kezdett, mentem a patikába. Ott Reparon krémet kaptam, és homeopátiás bogyót. Ezek a fájdalmat szinte azonnal (másnapra) meg is szüntették, de még a kis csomót érzem. Szóval a fájdalom csillapítására ezeket merem ajánlani. Egyelőre még nem tűnt el a csomó, de megpróbálom a kúpot is, és azzal együtt, szerintem, ez így hatásos lehet.

Ezen kívül igyál sokat, egyél sok gyümölcsöt, kiemelten a szilvát, ami köztudottan "segíti az emésztést".


35 hkm

2013. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Sorstársaknak jobbulást kívánok.
2013. júl. 13. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Legutóbbi terhességemnél és most is kijött nekem is.Szülés után meg akkora volt,hogy azt hittem,sírva fakadok.Ha ennyire fáj neked,akkor mindenképpen kell kúp is,hidd el csillapítani fogja.Sajnos kísérletezni kell,mert kinek mi válik be.A Haemorid kenőcs nekem is bevált,de a Sperti semmit sem használt,pedig k..a drága.Arra figyelj,hogy minden nap legyen székleted.
2013. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!