Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megváltozott vizelet szag...

Megváltozott vizelet szag lehet a közelgő szülés jele,?

Figyelt kérdés
Bocsánat a furcsa kérdésért:-)

2013. szept. 15. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Maximum ettél/ittál valamit, amitől megváltozott, vagy éppen keveset ittál, reggel olyankor nagyon koncentrált és büdös.

2013. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Te szagmintát vettél minden egyes vizeletedből és összehasonlítod? Azért ez durva. Soha nem figyeltem meg a pisim szagát. De szerintem nincs is összefüggés a kettő között.

Néha már tényleg eldobom az agyam miket ki nem találtok h utalhat-e ez meg az terhességre most meg a szülésre. :D Már bocs tényleg nem akartalak megbántani sajnálom ha mégis megbántottalak de tényleg kiakasztott.

2013. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bunkó vagy !!! Nyilván nem vettem szagmintat !!!! Csak feltűnt h.par napja bocsi de büdös a vizeletem. Ma odáig fajult h . bementunk az ügyeletre mert furcsa hasfajas kísérte. Kiderult h . durván felfaztam! !!! Csak másabb tünetek voltak mint anno...
2013. szept. 15. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
:D :D :D Igen és a szagmintádból tudnunk kellett volna h felfáztál a görcseidet meg nem is említetted szóval jogtalan a felháborodásod totál. Most idegenként ezt olvasva kicsit érdekes.
2013. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A görcsök csak utána jöttek. .mindegy. ..Sajnos törölni nem tudom. .de nem gondolom, hogy ezert ilyen stílust érdemlek. Azt hiszem vannak ennél 100x furcsább kérdések is. Mindegy. ..befejeztem. Nem írok többet.
2013. szept. 15. 11:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Legalábbis én nem tapasztaltam egyik manomnal sem! Ha felfaztal az valóban okozhat görcsöt is és megváltozott vizeletet is! A szülés közeledtét mi jelezheti ezt sajnos nem tudom talán nálam az egyetlen jel az volt, h pocaklako nem mocorgott olyan sokat!
2013. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !!!!:-)
2013. szept. 15. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
2es válaszoló, ha nem tudsz normálisan válaszolni egy kismamának , miért is pazarolod az energiád hogy a billentyűzetet nyomkodd ????? Bizonytalanok vagyunk mindenben hisz féltjük a babánkat, nem kell még pluszba az ilyen emberek véleménye.... ne nyisd meg a kérdést se
2013. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
kérdező neked meg jobbulást kívánok:-)))
2013. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A vizelet szaga függ az elfogyasztott ételtől, italtól, azok mennyiségétől, fizikai állpottól, stb.
2013. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!