Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy 4 nappal a...

Normális, hogy 4 nappal a császármetszés után már egyáltalán nincs vérzésem?

Figyelt kérdés
Az első napon bő vérzésem volt, aztán 2-3 napig pecsételő, azóta pedig semmi... Az első babával sokáig véreztem, és akkor mondta valaki, hogy az a jó, mert húzódik vissza a méh, tisztul aminek kell. Ehhez képest most szinte semmi vérzésem nem volt. Érdekelne, hogy volt-e másnak is ilyen.
2013. szept. 17. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen normális. változó ki meddig vérzik. van aki pár napig van aki 6 hétig, akkor sem lepödj meg ha még pár nap mulva ujra indul vagy ha pár napig megint lesz vérzés aztán megint nem.
2013. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen normális. Nekem is a 3-4 ik naptól szinte teljesen megszűnt a vérzésem. És azóta is minden rendben van.
2013. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális,
2013. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! Menni fogok majd az orvosomhoz is, mert a katéter is elintézett, de így legalább egy picit megnyugodtam :)
2013. szept. 17. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Persze normális,azért császárkor rendesen ki takarítanak ezért kevesebb a vérzésed.Nekem is visszatért pár nap múlva!Gratulálok a babához! :)
2013. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!