Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 26 nappal...

Császármetszés után 26 nappal normális hogy megjött a havim?

Figyelt kérdés
Császár után csak 8-10 napig véreztem.
2009. febr. 10. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Normális. Ha szoptatsz, ha nem, akkor is megjöhet. Én császárral szültem sajnos, nem tudtam szoptatni, mert nem volt tejem, a 6 hetes kontrollra már úgy mentem, hogy haviztam. A barátnőm, aki szoptat, szintén így járt, azt hiszem 2 hónappal a szülés után jött meg.

2009. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg nyugi, teljesen normális. Van akinek pár hét múlva megjön, van akinek csak a szoptatás abbahagyásával, ami lehet akár 1 év is.
2009. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha hiszed, ha nem, nekem megvolt a császár és rögtön haviztam egészen két hónapig. És két hónapig is volt csak tejem. Utána a havim már úgy volt meg mint régen.
2009. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!