Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32. hét környékén levő kismami...

32. hét környékén levő kismamik féltek s züléstől? Gondoltatok már rá?

Figyelt kérdés

Én igazából nem félek, de még úgy bele sem gondoltam,hogy milyen lesz. Dokim azt mondta,hogy lehet császár szülés lesz (amit nem szeretnék). Első baba.

31+6hkm


2013. szept. 19. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsit tartik tölle, mikor ugy belegondolok.mert már átestem rajta egyszer

32+1 kismama

2013. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kicsit tartok tölle, mikor ugy belegondolok.mert már átestem rajta egyszer

32+1 kismama

2013. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi ez kétszer ment
2013. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első babám lesz, igaz már nem 32 hetes vagyok, de már inkább várom... Nem nagyon tudok aludni, egy egyszerű cipő fel-le vétel maga a pokol...

Jövőhétre vagyok kiírva, remélem azért e héten meg lesz már!!!


Kitartást csajok:-)

2013. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a cipő, zokni felvétele nekem is nehezen megy már, és még csak most jön a java :)

szoritok mindenkinek,hoogy rendben legyen minden. :)

2013. szept. 19. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok. Nem felek, sot, izgatottan varom. (paran azt mondjak, csak azert, mert meg nem tudom milyen, de sztem meg nem ezert) Egyebkent arra koncentralok, h menni fog, persze fajni fog, de akkor is jo lesz, szep lesz. (hiszek a gondolat teremto erjeben)
2013. szept. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem félek abszolút, sőőt, már várom hogy kibújjon a picúr. :) Biztos nem lesz kellemes, de hát biztos hogy ki lehet bírni, sokat átestek már rajta. Alacsony a fájdalom küszöböm, de nem érdekel, hogy mennyire fog fájni, engem csak az érdekel hogy meglássam végre a Drágámat. :) Első baba. :)

31 hkm.

2013. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en mar total beparaztam, mar azt is bebeszeltem magamnak hogy leall a szivem, elajulok, megvakulok :D tudom beteges de inkabb felkeszulok a legrosszabbra es nem er meglepi :D fajdalomkuszobom egyebkent a beka segge alatt van. :P egyik ismim juniba szult es nem parazott ra ,mondta is h lehet ez volt a baj mert nehez szules volt. na en kellokeppen parazok mar azt hiszem, kisebb gorcsok is vannak mar, ami nem kellemes, de nyugtatom magam hogy ennel csak rosszabb lesz


33+2hkm

2013. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!