Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg tudom ölelni babámat vagy...

Meg tudom ölelni babámat vagy csak odatartják majd?

Figyelt kérdés

Első baba császáros volt,most is az lesz.Úgy emlékszem egyik kezemben infúzió másikon vérnyomásmérő volt,de mintha le is lett volna szíjazva a kezem..

Nem tudom hogy volt...Odatartották megpusziltam és elvitték.Sajnos a koraosztályra de most ez már nem fordulhat elő!



2013. szept. 20. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a mellkasomra tették kb fél percre aztán vitték el. de én simán szültem, és szabad volt a kezem. császárnál nyilván másabb
2013. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ani25 ***** válasza:
Nekem is csak odatartottak es kesobb kaptam csak meg. De egy ora mulva behoztak es ramtettek.
2013. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak odatartják :) Nekem megmutatta a doki ahogy kikapta, aztán kivitték levették a köldökzsinor vért megnézték stb, aztán visszahozta a szülésznőm és megpuszilgattam :) Persze közbe varrtak ugyh az ölelgetés kizárva, aztán vitték ki apának :)
2013. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk úgy volt,hogy programozott császár,férjem is benn volt.Kivették belőlem,megnézték gyorsan megvan-e mindene,felsirt,úgy ahogy volt páromnak adták oda,ő tartotta oda nekem,megpusziltam (nővérke készitett képet is igy hármónkról),párom visszaadta,vitték fürdeni,stb,párom mehetett oda is.Aztán mire engem összevarrtak,addigra hozták is vissza,onnantól velem volt a szobában.
2013. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél csak megmutatták a babát,másodiknál kiengedték a kezem és odaadták a lányomat, megfoghattam,simogathattam!
2013. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan jó lenne,ha azonnal megérinthetném!Elsőt koraszülöttosztályra kellett vinni,szeretném,ha átélhetném,az azonnali kontaktust.Nem mintha ezen múlna,de azért mégis jó lenne..
2013. szept. 20. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!