Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a bábakoktélból az alkoholt...

Ha a bábakoktélból az alkoholt kihagyom hatásos lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretném a vodkát vagy pálinkát :-) A ricinus meg kajszilé elég lenne számomra:-)

2013. szept. 21. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ricinus hashajtó, olyan fosásod lesz tőle ami beindíthatja a szülést, mert megmozgatja a beled a méhedet.

nem gondolom, hogy ez a jó megoldás, de te tudod

2013. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb megoldás mint,hogy oxit nyomjanak belém és burkot repesszenek. Legalább ez természetes...és ha tényleg beindul a beöntés kimarad :-D
2013. szept. 21. 15:52
 3/16 anonim ***** válasza:
...jaaaa, akkor te otthon fogsz szülni? Azt nem írtad.
2013. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy otthon akar szülni. Nekem mikor nem akart indulni a babám (betöltött 40. hétnél jártunk), akkor a langyos tej-ricinus kombót ajánlotta az orvos. Szerencsére nem volt rá szükség. De szerintem a sima sárgabarack lé is indíthat, én egy kiló cseresznyét ettem meg előző este. Fene tudja, hogy az indított -e. De mindenképp beszéld meg az orvossal vagy a szülésznővel, ők mit ajánlanak. Egyedül ne akciózz.
2013. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok itthon szülni... :-) Nem értem miből vontad le ezt a következtetést. De szeretném ha nem gyógyszerekkel indítanák meg a szülésemet. Ezek természetes anyagok legalább...ha nem akar jönni úgy se fog bármit csinálok.
2013. szept. 21. 17:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Èn homeòpàtiàs bàbakoktèlt ittam reggel ès este elfolyt a vizem.Nem volt a legjobb kezdet mert vajùdtam 19òràt ès csàszàr lett.Jobb ha magàtòl indùl be szerintem.De te tudod.Ja ès 12òràt folyt az oxi belèm ennek ellenère is. :-(
2013. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én meg most úgy próbáltam ki,hogy 2dl kajszilé, 15ml ricinus és vagy 5ml vodka. Max a wcre fogok járni...nem mertem több ricinust :-D
2013. szept. 21. 18:17
 8/16 anonim ***** válasza:

nem vagyok indítás párti, nem erről van szó, csak felmerült bennem, hogy a megfosatás mivel természetesebb mint az oxitocin? hisz a szervezeted is oxitocint termel vajúdáskor, nem feltétlenül természetes, az alkohol meg tuti nem.

mindenesetre mielőbbi gyors és könnyű szülést kívánok

2013. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
En is kokteloztam a szuleszno tanacsara. Ra 4 orara mar babaztam. :) Ja! En palinkaval ittam. Borzaszto ize van, hanytam tole. Bar ekkor mar a korhazban voltam, felugyelet alatt. :))) konnyu szulest!
2013. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én azért raktam bele nagyon kevés vodkát sztem jó ha 5ml volt.Az egész lötyinek baracklé íze volt.Engem nem igazán fosatott meg :-) Egyszer voltam wcn tőle...viszont 6kor ittam meg és fájásaim vannak 5perc körüliek néha van kihagyás és utána újra kezdődik.Hát ha elindul valami és lehet nem is a koktél hatására hanem magától...:-))
2013. szept. 21. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!