Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a bábakoktélból az alkoholt...

Ha a bábakoktélból az alkoholt kihagyom hatásos lesz szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretném a vodkát vagy pálinkát :-) A ricinus meg kajszilé elég lenne számomra:-)

2013. szept. 21. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
A bábakoktél csak orvos engedélyével szabad meginni, ugyanis nem csak téged fosathat meg, hanem a babát is! Az pedig nagyon nem jó, ha ő belekakil a magzatvízbe! Remélem volt annyi eszed, hogy szóltál a dokinak vagy a szülésznőnek, mert a babádat veszélyezteted, ha nem...
2013. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Abból vontam le a következtetést, hogy talán otthon szeretnél szülni, mert a mi kórházunkban ilyen megoldás kizárt (más helyeken is), és az is, hogy a kismama ne engedje meg a szülésindítást, és bármiféle más injekciót.
2013. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az orvosi vélemény,h a gyerek nem kakil a vízbe ettől,mert akkor ha az anyának hasmenése van ugyanúgy belekakilna...szóval utána jártam mielőtt megittam.A doki szerint tévhit.Nekem nem volt hasmenésem se tőle,úgy,h ennyit erről.Rengeteg embernek segített és nem volt negatív hatása a babára nézve...
2013. szept. 22. 11:33
 14/16 anonim ***** válasza:

Épp a múltkor halt meg a babája itt egy kérdező testvérének, mert ricinust ivott, a baba pedig belekakilt a vízbe.


A ricinus egy méreg, ez köztudott, nem pedig tévhit. Csakis folyamatos magzati monitorozás mellett alkalmazható, ugyanis a ricinus az egyetlen, ami a babánál is megindítja a bélmozgást.


Nem kell ahhoz orvosnak lenni, hogy logikusan gondolkodj.

2013. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az más, ha az anyának azért van hasmenése, mert bevesz valami szert. Ettől ugyanis tényleg belekekilHAT a babs a vízbe.
2013. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te orvossal vagy szülésznővel nem beszéltél, hogy mire készülsz? És hány hetes terhes vagy? Csak azért kérdem, mert ahol használtak, vagy ajánlgatták (nálam is), mind betöltött 40. hétnél merült fel a használata, ill. egyeztetett módon, mennyiségben és időben (pl. utána pár órával úgyis jelenése lenne az orvosnál - nálam ez volt). Más kérdés, hogy az én lányom csak elindult magától. Szerencsére, mert tartottam ettől a megoldástól.
2013. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!