Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek felhívhatom-e a...

Szerintetek felhívhatom-e a fogadott orvosomat, ha már megszületett a babánk, de még nem mentem vissza hozzá a 6 hetes kontrollra, viszont valami nem stimmel velem? Illik még ilyenkor zaklatni bármilyen problémával?

Figyelt kérdés
Tompa kisugárzó alhasi fájdalmaim vannak, szerintem a vesém sugárzik ide, mert az is fáj és a vizeletteszt szerint fehérje van a vizeletemben. Nem tudom, hogy hívhatom-e még vagy már nem aktuális?
2013. szept. 25. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívhatod,hisz ő ismeri az előzményeket,de számits kis ejnyebejnyére,hisz épp hasonlo dolgok miatt van a kontroll,h lássák minden rendben van-e.
2013. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen.
2013. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő orvos és szolgáltatást nyújt, nem felületes ismerős, akit egy összejövetel után nem zaklatunk feleslegesen! Még jó, hogy megkérdezheted! Kit kérdeznél, ha nem azt, aki ismeri a kórtörténeted? :)
2013. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Még nem jár az ejnye-bejnye, mert 2,5 hete szültem. :-)

Második gyermekünk született és határozottan nem emlékszem ilyen jellegű fájdalmakra a múltból.

Pedig eddig mindent betartottam, amit mondott. Még birizga sem volt:)

Arra gondoltam, hogy ezzel nem lehet, hogy a háziorvoshoz kell menni?

2013. szept. 25. 14:45
 5/13 anonim ***** válasza:
persze hogy hivhatod, bajod van igy mindnekép orvoshoz kell fordulni
2013. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha teheted, akkor még ma hívd, ha ilyen közel volt a szülésed!

Egy felfázás, egy "kis" gyulladás is okozhat csúnya gondokat! Tudod, terhesség alatt is inkább egy kör felesleges doki, mint baj legyen. Ez a gyermekágyas időszakra is érvényes!

2013. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy aktuális, hogy őt keresd. Mégis ki máshoz fordulnál ezzel? Gondolom fizettél is neki, szóval alap, hogy nem zavar el, ha megkeresed. Jobbulást.
2013. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs,azt hittem azért irod mert már menned kellett volna....akkor meg MINDENKÉPP őt hivd!!
2013. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még szép hogy hívhatod! Sőt- csak is őt hívd!!

Én is hívtam a szülés után kb 10 nappal a dokimat- nekem elkezdett darabos vérzésem lenni- és nem vette zokon- sőt egyből utasításokat adott, hogy pihenjek sokat- és ha két nap mulva nem rendeződik akkor menjek hozzá, és természetesen hívjam. De szerencsére csak 1napig tartott ez, és utána elmult- így nem kellett már hozzá mennem. Csak a 6hetes kontrollon találkoztunk, akkor minden rendben volt.

Hívjad mindeképpen!

2013. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én felhívnám,méhóg lehet a háziorvost is :)
2013. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!