Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki leírja nekem a szülés...

Valaki leírja nekem a szülés folyamatát részletesen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és ez az első terhességem, és nagyon nagyon félek az egész dologtól. szinte rettegek az egésztől. valaki légyszi írja le az egész folyamatot de úgy nagyon részletesen. kezdve a jóslófájásoktól. .
2013. szept. 25. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesség máshogyan zajlik le:) ne félj!!!


nézd, itt egy oldal, sok szüléstörténettel, én ezeket olvastam terhességem alatt


[link]

2013. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hoxa.hu-n rengeteg szülés történet van
2013. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Google??????
2013. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha itt mindenki leírná,ugyanúgy aggódnál/izgulnál-mert ez nem zajlik minenkinél egyformán.


valakinél úgy kezdődik hogy a fájások egyre sűrűsödnek erősődnek. valakinél először a m.víz folyik el.

és olyan is van akit megíndítanak,mert már túl hordta a babát.és még ezen kívűl is rengeteg variáció van..

2013. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak kismamás, és babás blogok, ahol találsz részletes leírást, az összes szakaszról, az érzelmi hátterével együtt. Vagy a Felicitas csomagban szereplő kiskönyvek között is volt egy ilyen. Mi csak szubjektív válaszokat tudnánk adni, neked meg nem az kell. Ha mégis, van kismillió szüléstörténet, amikből lehet szemezgetni.


Próbálj meg pozitívan állni a dologhoz, tudj az összes nehézségről, de ne tántorítson el (nem mintha lenne más lehetőség is). Szóval tudd, hogy meg tudod csinálni, és hogy milyen szuper a végeredménye. Sok sikert!

2013. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy nő vagy és, hogy ezért neked kell szülni, és hogy ez fáj. Ezt gyerekkorunk óta tudjuk, tehát van időnk felkészülni rá. Gondolj arra, hogy ezen nem tudsz változtatni, de főleg nem ebben a pillanatban! Amíg meg nem indul a szülés, addig felesleges ezen parázni, élvezz ki minden napot! És a legfontosabb, a szülés csak 1 nap az életedből! Még, ha fájdalommal telik is, gondolj arra, hogy csak egy nap! Cserébe megkapod az élet értelmét! Engem mindig nagyon megnyugtat: mikor van valami problémám és éppen akkor, ott nem tudok változtatni rajta, akkor minek izguljak?
2013. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!