Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a helyes válasz arra a...

Mi a helyes válasz arra a gyerekorvosnál hogy "szeretnék csak a körzetembe tartozó gyerekekkel foglalkozni"?

Figyelt kérdés
bepötyögte a rendszerben kihez tartozunk és elküldött ahhoz, akiépp a legrettegettebb gyerekorvos a környéken, nem akarok hozzá menni, de mi lesz ha ezzel a szöveggel leráz mind akihez mennék a rémnéni helyett? Mióta szűnt meg Magyarországon a szabad orvosválasztás? annak a családnak a dokijához mentünk, akik előttünk laktak a lakásban, tehát nem növeltük volna a betegei számát.

2012. máj. 30. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűnt meg a szabad orvosválasztás, de ha a választott orvosotok nem kíván veletek foglalkozni, akkor nem tudsz mit tenni. Egy orvost sem választhatsz akarata ellenére.
2012. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

A helyes válasz: kicsi fehér boríték, benne apró papírlapocskával.

Tapasztalat.

2012. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Szia. Én gyerekorvost váltottam, akkor mikor a babánk fél éves volt. Annyit kellett tennem, hogy az újhoz bejelentkeztünk, a régit meg felhívtam, hogy kit választottam és hogy nem megyek többet hozzá. A papírozást egymást között intézték.
2012. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha körzeten kívüli vagy és nem vállal, nem tudsz semmit csinálni.
2012. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy én pedig szeretném a gyerekemet a körzetünkben lévő legjobb orvos kezei alatt tudni. Gondolom a körzetetekben nem két orvos van, esetleg próbálkozz másiknál. Vagy megkérdezném, hogyha mindenképp önhöz szeretnénk járni, annak mi a feltétele?
2012. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondtam neki, mint az utolsó, meg hogy a környéken mindenki az mondja, hogy ő a legjobb orvos és csak hozzá menjünk. Néztem rá nagy boci szemekkel, mire a végén elnevette magát és azt mondta, hogy OK. Nem bántam meg, hogy erőltettem, bár néha nagyon sokat kell vaárni de megéri.
2012. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én béna voltam és leforrázva kijöttem:-( bepróbálkozok másnál de nagyon elszomorít ez a hozzáállás. Főleg hogy napi 2 órában rendelnek és üres a váró. Köszi a válaszokat, várok még hozzászólást.
2012. máj. 30. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget a védőnőtől, elvileg ő van ott tanácsadáson, ahová szeretnétek menni. Nálunk ő mutatott be az orvosnak, és ő mondta el, hogy szeretnénk őt felkérni a gyermekünk gondozására. Meg se kérdezték hogy miért. Rettegetthez ne menj, sose bíznál benne!
2012. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mennék ilyen dokihoz, aki ilyen flegmán elküld. Örülj neki, hogy nem vállalt el titeket.
2012. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet sok betege van, és ez bőven elég neki. Mondhatja azt hogy nem vállalja!

Én has fel őtt házi orvost cseréltem le, mivel költöztünk.

A körzeti dokihoz bementem akihez tartozunk, mondta lassan nyugdíjba megy, nem igazán szeretne vállalni, de mondtam neki, olyan ritkán vagyunk betegek a férjemmel, alig fog minket látni:)

Végül felvett minket, 3 év alatt 3x voltam nála, férjem 1x.

A gyerekorvos más, mert tanácsadás míg pici a baba hetente, kéthetente, majd havonta, majd félévente.

Ha beteg a gyerek minimum 2 x vissza rendel hogy megnézze javul-e vagy romlik a helyzet, szóval lehet tényleg nem férne bele annyi neki a rendelési időbe. Nálunk is van hogy senki nem vár kint, de van hogy be sem férünk a váróba!

Keress másikat!

Nem feltétlen lehet rossz akiről rémhíreket hallani!

A védőnő mikor mondtam hogy kit választok, meglepődött, fejeket vágott, nem igen kedvelheti a doktornőt, és az ismerősök közül senki sem választotta, pedig vagy 30 gyerek az utcából hozzá tartozna akiket ismerek!

Végül egy annyira kedves, figyelmes, türelmes Doktornénink lett, hogy nagyon örülök hogy látatlanban azt választottam akihez tartozunk!

100% elégedett vagyok vele!

2012. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!