Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha úgy alakul, hogy császár...

Ha úgy alakul, hogy császár lesz, illik többet adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem, akkor a doki azt mondta, hogy 40-50 körül kér. 40-et adtam. Most sem nagyon tudok többet adni, nem érdekel az infláció. De ha esetleg császár lesz, akkor is elég a 40?
2009. nov. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ezt tőle kéne kérdezned,

Nem mi fogunk császározni! :D

2009. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is számoltam hogy a magánrendelésen mennyit hagytam ott így a végén 30000-et adtam ( összesen kb. 90000). Egyébként meg utólag szerintem már mindegy mennyit adsz, mit tud csinálni ? Én nem is szeretem ezt a nagy pénzadományozást. Ha nem mond összeget akkor te döntöd el ( ja én is császárral szültem és tudtam előre )
2009. nov. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én sem nagyon szeretem, de sajnos, ha az ember nem fogad orvost, nem bánnak úgy az emberrel, ezt tapasztalatból mondom.

Olvastam itt régebbi kérdéseket, ahol az illető még a szülésznőnek, a nővérkéknek is pénzt adott. Azért az már túlzás. Az orvosnak sem szánok százezreket.

2009. nov. 7. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Én annyit adtam amennyit egyébként is adtam volna. Császározott.

A szülésznőnek is adtam mert nagyon sokat segített nekem. Nélküle meghaltam volna a 16 óra vajúdás alatt pedig nem fogadott volt csak ügyeletes.

2009. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. én úgy voltam vele hogy majd meglátom hogy viselkednek velem és majd az alapján döntök. végül én előre tudtam hogy császár lesz meg nem is indult meg a szülés így csak a doki volt velem. a nővérek meg ha annyira kedvesek adj nekik bonbont vagy kávét.

jó egészséget kívánok Nektek !

2009. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi a második voltam én
2009. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!