Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38hetes/5napos kismami vagyok...

38hetes/5napos kismami vagyok és idáig folyamatosan voltak jóslóim (elég erősek), de 2 napja semmi jósló, olyan fitt vagyok. A babóm nagyon aktív, lehet, hogy túlfogom hordani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pontosan ugyanebben a cipőben járok! Voltak jóslófájásaim, aztán tegnapelőtt óta semmi... Most csináltam nagytakarítást, olyan jól érzem magam... :) És a fiam állandóan ficereg. :) Én szinte biztos vagyok benne, hogy a 40. hét előtt nem fog történni semmi. Azt már jelezte volna a szervezetünk. Úgyhogy ráérünk... :) 38 hetes kismami
2009. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ahogy ti,hirtelen semmi bajom nem volt.Takarítottam is,összeraktam a babkocsit meg ilyesmi.Erre éjszaka elfolyt a magzatvizem,38 hetes voltam akkor.Gondolom ez a vihar előtti csend volt nálam!
2009. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bárcsak úgy lenne ahogy írtad utolsó válaszoló :)

Már annyira jólenne babázni...

2009. nov. 7. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi jóslóm a utolsó két hétben, addig meg mozogni sem tudtam a keményedésektől, fájásoktól...

Én túlhordtam 8 napot.

2009. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!