Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés indításra praktikák?...

Szülés indításra praktikák? Kinek mi vált be, ha bevált egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!


Nekem a tobik nem jött be, sem a sok séta, sem a lépcsőzés!


40+1hkm

2013. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Erre praktika nincs. :( Ha jönni akar, akkor el is indul kifelé a pincur!

42-ik hétre született meg a kisfiam, minden létező dolgoz kipróbáltam otthon is, kórházban is, már sírtam a végén kínomban mikor a szülészeti osztályról lelifteztem a földszinte, és felgyalogoltam vissza, legalább 40 percig, és semmi.

2013. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem tuti inditani fognak... Ha hetfoig nem indul meg! Jobban orulnek, ha magatol de szerintem a 42 het mar m egeszseges, kegalabb us szerintem... En tuti addig nem birnam:)))


1-es voltam

2013. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első szülésem megindult a 41.héten.A másodikat indították a 41.en.Most a 38.hétben vagyok,de már szeretnék szülni,habár mindenféle praktikától tartok,de nem szeretném túlhordani.Esetleg a szex amit kipróbáknék,de nem tudom 3100-as méhszájjal lehet e?
2013. szept. 28. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, nem egészséges (én vagyok a 42-es). Eredménye: szennyezett magzatvíz, gyengülő szívhang, sürgősségi császár, aztán két hét kórház mert beteg lett, infúzió, branül a fejbe :(((

A végső következmény: hiperaktivitás, figyelem és magatartászavar az oxigénhiány miatt.

A 40-ik hét közepén indítottak. Én azt hittem hogy megindítják, és meg is születik. A fenéket, csalódtam. Minden másnap befektettek a szülőszobára 30 perc oxitocinra. Ennyi volt a megindítás. Magától indult be végre

2013. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne próbáld ki a szexet.

Nst-n voltam, teljesen zártan, meg minden.

Este szexeltünk, elfolyt a magzatvíz.

Nem akartam tágulni, kézzel tágítottak egy csomószor, oxitocint kaptam, meg injekciókat is, hogy táguljak végre.

A doki pedig megjegyezte, hogy na igen, ez van akkor, ha a magzatvíz folyik el először és akkor , amikor még nem kéne. Előbb fájások kellenek.

2013. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A sextől nekem is elfolyt a magzatvizem, többszöri indításra 38 óra múlva született meg a babám.

Ma töltöttem a másodikkal a 40.hetet és várok, de egyre türelmetlenebbül. Ma "hegyet" másztunk, de semmi.

Állítólag a babának küldött hormon által indul meg, hát én már küldeném neki, de nem tudom mit:-))

Előzőnél a lépcsőzés, tonik, fűszeres kaja nem jött be.

2013. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia engem is hétfőn indítanak, eddig csak a nyákdugó ment el reggel szex után 10 percel :)

Azóta görcsölgetek, de semmi egyéb.

40+6 hkm

2013. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én a fahéjról hallottam, van akinél segít :)
2013. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Mi is kipróbáltunk anno sokmindent, amikor a 40. hét végén be akartak fektetni. Egy hét próbálkozás után végül a ricinusolajos koktél segített - és valószínűleg a baba is jönni akart már. A receptet a Bába válaszol című könyvben találtam, ill. ezen az oldalon is idézik:

[link]

2013. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!