Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan 1 hettel...

Csaszarmetszes utan 1 hettel normalis a pisiles kozbeni fajdalom?

Figyelt kérdés

17en csaszaroztak, kateterem is volt. A heten szedtek ki a varratokat, es onnantol erzek pisiles kozben ilyen mehosszehuzodas szeru fajdalmat. A vizeletem nem zavaros, viszont nemtudom, hogy ez a fajdalom normalis e? Okozhatja e az, hogy huzodik ossze a mehem? Egyebkent csak pisiles kozben erzek fajdalmat, amugy nem.


Valaki tapasztalt meg ilyet?


2013. szept. 28. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem elviselhetetlen ,akkor sajnos még simán normális.Úgy emlékszem nekem is volt hasonló,amikor elkezdem és amikor befejezem a pisilést,lehet a záróizmok kavarnak be.Szedjél tőzegáfonyát az arra is jó ha esetleg a kanül megsértett vmit.
2013. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pisilés közben.
2013. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet. Úgy emlékszem hetek múlva múlt ez el.
2013. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget. Akkor megnyugodtam :) Furcsa is, hogy csak pisiles kozben erzem ezt a huzo, nyomofajdalmat, azert gondoltam, hogy nem felfazas, mert akkor gyakori lenne az inger es csipne is,milyen nekem meg nincs. Gondolom rendezodok belulrol :)
2013. szept. 29. 15:08
 5/9 palacsinta1992 ***** válasza:
17en császároztak engem is és nállam is ez a helyzet:)én is megilyedtem, hogy baj van, de azt mondták normális:)
2013. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Dejo, hogy irtal kedves utolso :) Akkor mostmar tenyleg megnyugszom, bar kepzeld ahogy enyhul a verzes, ugy enyhul a fajdalom is. Tuti huzodik a mehunk, meg hogy vagtak szerintem az is kozrejatszhat.

Amugy gratulalok a babahoz :) jo babazast, tok jo, hogy egy napon szultunk :))

2013. okt. 2. 21:30
 7/9 palacsinta1992 ***** válasza:

Nekem elm

lt a menszesz, már 3 napja, habár azt hallottam, hogy ez normális, nekem sem fáj már annyira, mondjuk már most érzékeny a seb az időre, ma azt hittem, hogy szétszakad annyira sajgott:) Neked is jó babázást és egészséget kívánok mind a babának és a neked is:) Én hála Istennek túl vagyok a holtponton, mikor is etetés közben majdnem elaludtam, most már 3-4 óránként rutinosan kelek fel, habár még hátra van a fekete leves mikor majd jön a kis lázasság(reméljük azért nem feltétlenül jön majd:)) és éjszakákat leszünk fenn, de megéri, mert gyönyörű, és számomra megváltja a világot:) Vigyázzatok rá és magatokra is:)

2013. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 palacsinta1992 ***** válasza:
utolsó vagyok: *Nekem elmúlt-ezt akartam az elején írni:)
2013. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkét császárom után így voltam vele én is. El kellett lazítanom a medenceizmaimat, hogy kijöjjön a pisi vége is, és akkor az fájt. Az első napokban jobban, utána szép lassan, fokozatosan jobb lett. Az elején a wc-re leülés-felállás is helyezkedést igényelt, hogy minél kevesebb fájdalommal járjon. Idő kell a gyógyuláshoz.
2022. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!