Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, lehet hogy kicsit túlaggódom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Olvasom itt több kérdésre válaszként,hogy a gyakori nagy dolog LEHET akár a szülés "előfutára" is...

Namármost:eddig nem volt jellemző a napi többszöri alkalom,sőt,jó ha egyszer sikerült,de ma már vagy ötször mennem kellett...pisiről ne is beszéljünk,pedig ma még annyit se ittam,mint szoktam!

Egyéb "tünet" nincs,hacsak nem hogy a kisfiam eléggé le van lassulva,ma nem olyan kis vadmalac,mint lenni szokott...és leszakad a derekam,bár ez a baj már régóta kínoz

Viszont én még nagyon korainak tartom,ma töltöttük a 35. hetet...

És most már amíg meg nem szülök minden kis "apróságra" azt fogom hinni,hogy ez már az!?

Segítsetek léci...


2009. nov. 7. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, mint ahogy irtad "túl aggódod a dolgot"!

A pszihikai nyugalmadra neked is és a babának is szüksége van.

Ha a dolgokat elrendezted magad körül, és megvannak az előkészületek is, akkor lassits, pihenj, használd ki még ezt a rövid időszakot, mert ami utána jön, az sokkal megerőltetőbb lesz. Nyugtasd meg magad, érezni fogod, ha a tágulási fájások jelentkeznek.

Ha teheted sétálj, még el lehet csipni egy-egy rövid időszakot, amikor a nap is kisüt, és túl hideg sincs.

Nagyon - nagyon boldog babázást kivánok neked!

2009. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ige, azt fogod hinni:-)

De nem kell, tudni fogod, mikor van idő.

Nekem is már az utolsó hetekben sokszor volt hasmenésem, napo sokszori székletem, de túlhordtam 8 napot.

Nyugi, semmi baj:-)

2009. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen túlaggodos voltam,sőt ugyanezek meg is voltak,mint most neked,de szülés előtt,annyira fájt a derekam,h mozogni se tudtam,de ülni,feküdni se.Meg a szülési fájdalmak iszonyatosak. De nyugodtan elmehetsz dokihoz,és megnézetheted a méhszájadat,mert lehet már nyilik. de attól még hetek is lehetnek hátra.és megnyugodsz,ha a doki mondja nincs baj. Mindig azt vallottam inkább feleslegesen a dokihoz,mint későn.
2009. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a szülés előfutára volt a gyakori nagy dolog. 40. héten otthon folyni kezdett a magzatvíz, aztán a kórházban, miután megvizsgáltak, felvettem a kórházi hálóinget, és mondták, hogy járkáljak a folyosón fel-le, akkor kapott el a durva hasmenés. A férjem rohant WC papírért:-) Kb. 5 percenként futottam, vagy 4-5 alkalommal. Ezt követően be is indultak a fájások. És így megúsztam a beöntést:-)

Szóval pusztán az, hogy többször mentél, még nem jelenti a szülést.

Egyébként így a vége felé, az ember folyton figyeli magát, és minden apróságra ráfogja, hogy ez már biztos AZ.

2009. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megpróbálok kevésbé aggódni...
2009. nov. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!