Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetes terhes vagyok. Hol...

32 hetes terhes vagyok. Hol vásároljam meg a babacuccokat? Melyik bababoltot ajánljátok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy: Soroksári út 160. Brendon outlet. Sztem tuti. Megéri elmenni.
2008. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


olcsónak tünik, és van minden ami kell

2008. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kenguru Kid, Brendon
2008. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyit szánsz a dolgokra és miket akarsz.Nem akarom megbántani az előttem írókat de ezek a legdrágább boltok amik vannak.Az outletet én elfelejteném.Sok a hibás cucc és ahhoz képest iszonyat drága.Ugyan azokat árulja amiket a brendon..csak sok hibás van.Mi semmit nem tudtunk ott venni,olyan árai vannak.Amit én ajánlanék.Ha viszonylag jól akarsz kijönni.VAgy legalább is ahol mi vettük a dolgokat.Rucikat a tescoban,nagyon jó kis pamut cuccok 100%osak és nagyon jó árban vannak-olcsóbb némelyik mint a turiban-ha kiszámolod,mert ált .3as kiszerelésben vannak..afürdőkád is ott a legolcsóbb 2000ft az a piskóta alakú,de az az ikeában is jó árban van 1500körül..én ott vettem pelenkázó feltétet is 2huzattal-3000ft volt.

Babakocsit -bergont vettünk,nekünk fontos volt,hogy jó nagy legyen a babaának és kihasználja végig 42000volt táskával és esővédővel együtt,légzésfigyelő 35ezer angelcare401,ezeket mi vecsésen vettük meg a kati bababoltban-érdemes kimenni oda,mert mi pl csak a kocsi alapárán(38ezer)spóroltunk 10ezret a pesti árakhoz képest,mert ennyiért láttuk pesten.A kókuszmatracot is ott vettük neki.Sterilizálót és cumisüveget a brendonban vettünk ,mert nekem a Tommee Tippee tettszett,kipróbáltam már nagyon tettszik a sterilizáló7000ft,Ágyneműjét a szopiparna.hu-ról vettem meg a szoptatós párnát is,..apróságokat mindig ott vettem ahol épp jó árban találtam.Jah mellszívót is vecsésen vettünk 9500pesztonkát plusz van hozzá orrszívó is.1000ftot spóroltunk a pestihez képest..szval máris 11ezret megspóroltunk ott..

amúgy mi néztünk babakocsit a lehel ui babadiszkontban is-lehel u.1.Ott is egész jó árban vannak,meg a mária uti babadiszkontról is hallottam jókat-de ott nem jártunk(nekem a vecsési tűnt a legjobb árunak)

Jah és voltunk a nagykőrösi utibababoltban is,ott aranyosak bár annyira nem olcsó-ezek olcsóbbak amiket leírtam-bár mi főleg a babakocsit néztük meg a lágzésfigyelőt meg a mellszívót...Játékokat az elefániban vettünk-annyira nem volt olcsó de ott szépek vannak és sok a választék-olcsóbb mint a brendon,mert ott is szépek vannak csak kb a duplája árban..

Hát nem tudom még mi érdekel,nekünk kiságyat és hordozót nem kellett venni,amúgy vecsésen az sem drága nézegettük..

Ha van amiben tudok segíteni még szólj.39hetes kismama

2008. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes kismama vagyok. Mi tegnap vásároltuk meg a baba kelengyéket és a szükséges dolgokat.

Több helyen sz.néztünk, de mi Budapesten, a Soroksári út 160. szám alatt vásároltunk. Árak elfogadhatóak, kiszolgálás, segítség tökéletes. Sok szerencsét!

2008. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!