Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Átlagnal több magzatviz és...

Átlagnal több magzatviz és nagy baba hogy fogok így szülni?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek most már !! A baba nagyon nagy a magzatviz több az átlagnal és a feje is hatalmas én meg egy pici,, vékony nő vagyok. Nagyon de nagyon komoly fájdalmaim vannak !!! (Nem túlzok !) De nem történik semmi !!!!! A szülésznőm szerint már be kellene indulnia a szülésnek mert így esély van a komolyabb komplikációkra. De semmi sem történik. Az orvosom meg csak a vállát huzgalja, hogy majd jön az a gyerek. De én ezt már nem bírom tovább !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se fizikailag sem lelkileg! ! Úgy érzem darabokra szakadok !! A legrosszabb, hogy a sok víz miatt un fájásgyengeség is van tehát nem nyílok a méhnyak sem rövidül csak szenvedek. Nem hisztizek..Nem első gyerek. ..

2013. okt. 6. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
hányadik baba, és hány hetes vagy? Természetes úton ettől még meg tudsz, szülni kérdező. A mérések nem pontosak,csak sacolások és lehetnek nagy eltérések. Magzavíz több nem jelent semmit, de babád átlagos.
2013. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
36.het első napján már 3500-3800korul saccoltak egymástól független szonografusok, orvos. (Sok magzatviz miatt sűrűn van ellenőrzés) 37 hetes vagyok. 2.baba. A sok magzatviz a 28hettol fent áll
2013. okt. 6. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy normál mennyiségű a magzatvíz,csak burokrepesztés után mondta az orvos,hogy sok volt a vizem! Kisfiam 3900grammal és 57cm-el született nagyon hosszú vajúdás után császárral. Nagyon lassan tágultam (egy nap vajúdás után még csak egy ujjnyinál jártam).Műtét után azt mondta az orvos,hogy a sok magzatvíz miatt nem tudott úgy dolgozni a méhem ahogy kellett volna.
2013. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, a sok magzatvíz igenis jelent valamit, akadályozza a szülés előremenetelét.

Én a 3-at szültem így, az első kettő simán megvolt, a harmadiknál indítani kellett, nem tágultam, ha a szülésznő nem segített volna, nem is tudom, mi lett volna velünk. Kézzel tágította a méhszájat, nyomkodta lefelé a babát, mert a sok magzatvíz miatt fent volt a baba.

Kedves kérdező, így azért nehéz szülésre lehet számítani!

Én a helyedben beszélnék más orvossal is, mi a véleménye, lehet, hogy más nem várna...

2013. okt. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuuu azóta már 4 éves a kicsi . Nagy baba lett . 4kg 60 cm . És nagyon nehéz szülés volt . Végül kipréseltek belőlem a gyereket .
2017. nov. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!